Výsledky - Aerobic Tour

2018

3.11. Aerobic Tour Tlumačov

kategorie Kids (7-8 let) neprofi
6.místo Sofie Malínská
finále Julie Slámová

kategorie Children (9-10 let) neprofi
finále Lucie Tylová, Vendula Vláčilíková

kategorie Children (9-10) profi
1.místo Nikola Grulichová
3.místo Anežka Koblížková
4.místo Nikola Foukalová
6.místo Kateřina Taršinská

kategorie Teenagers (11-13 let) neprofi
4.místo Sofie Matečná
6.místo Agáta Gečnuková
finále Adéla Krebsová, Kateřina Vepřeková

kategorie Juniors (14-17 let) neprofi
3.místo Zuzana Kučerová
6.místo Natálie Protivánková
finále Tereza Krebsová, Andrea Olejníčková

kategorie Juniors (14-17) profi
1.místo Martina Střelcová
3.místo Eliška Slámová
5.místo Tereza Zbořilová

kategorie Seniors (18 a více let) profi
1.místo Lucie Ryšťáková
2.místo Tereza Vepřeková

21.10. Aerobic Tour Prostějov

kategorie Kids (7-8 let) neprofi
4.místo Sofie Malínská
finále Julie Slámová, Eliška Krpcová, Sofie Papšová, Kristýna Andrejcová

kategorie Children (9-10) neprofi
finále Vendula Vláčilíková, Lucie Tylová

kategorie Children (9-10) profi
1.místo Eliška Vyhlídalová
3.místo Nikola Foukalová
4.místo Anežka Koblížková
6.místo Nikola Grulichová
finále Kateřina Taršinská, Viktorie Malínská

kategorie Teenagers (11-13 let) neprofi
6.místo Kateřina Vepřeková
finále Adéla Krebsová, Agáta Gečnuková,Sofie Matečná, Karolína Hepnarová

kategorie Juniors (14-17 let) neprofi
2.místo Kateřina Nenálová
3.místo Alžběta Dittmanová
4.místo Zuzana Kučerová
6.místo Natálie Protivánková
7.místo Tereza Krebsová

kategorie Juniors (14-17) profi
2.místo Martina Střelcová
4.místo Eliška Slámová
5.místo Veronika Radičová

kategorie Seniors (18 a více let) neprofi
3.místo Ivana Střelcová
6.místo Petra Křupková

kategorie Seniors (18 a víc) profi
1.místo Lucie Ryšťáková
2.místo Tereza Vepřeková
3.místo Kristýna Slouková

6.10. Aerobic Tour Šumperk

kategorie Children (9-10 let) neprofi
finále Vendula Vláčilíková, Lucie Tylová

kategorie Children (9-10 let) profi
1. místo Eliška Vyhlídalová
3.místo Anežka Koblížková
5.místo Kateřina Taršinská
7.místo Nikola Foukalová

kategorie Teenagers (11-13 let) neprofi
finále Sofie Matečná 5.místo, Agáta Gečnuková 6.,Kateřina Vepřeková 9., Karolína Hepnarová

kategorie Juniors (14-17 let)neprofi
3.místo Natálie Protivánková

kategorie Juniors (14-17 let)profi
1.místo Martina Střelcová
2.místo Eliška Slámová
4.místo Veronika Radičová

kategorie Seniors (18 a více let) profi
1.místo Lucie Ryšťáková
2.místo Tereza Vepřeková
3.místo Kristýna Slouková
5.místo Michaela Křepelková

13.1. FINÁLE AEROBIC TOUR JEDNOTLIVCI OTROKOVICE

KATEGORIE BABY DO 6-TI LET NEPROFI
Top 20
5.místo Sofie Malínská

Top 40
2.místo Julie Slámová
finále Agáta Maráková

KATEGORIE KIDS 7-8 LET NEPROFI
Top 20
2.místo Nikola Gruichová
5.místo Nikol Foukalová

Top 60
6.místo Kristýna Andrejcová

KATEGORIE CHILDREN 9-10 LET NEPROFI
Top 20 Viktorie Malínská

Top 60
2.místo Vendula Vláčilíková

9-10 LET PROFI
Top 20
finále Eliška Vyhlídalová a Anežka Koblížková
Top 40
3.místo Kateřina Taršinská

KATEGORIE TEENAGERS 11-13 LET NEPROFI
Top 20
4.místo Natálie Protivánková

Top40
2.místo Kateřina Vepřeková
4.místo Agáta Gečnuková
7.místo Adéla Krebsová

KATEGORIE 11-13 LET PROFI
1.místo Eliška Slámová

KATEGORIE JUNIORS 14-17 LET NEPROFI
Top 20
2.místo Alžběta Dittmanová
4.místo Andrea Olejníčková
finále Natálie Kaprálová a Tereza Krebsová, Zuzana Kučerová

Top40
3.místo Julie Sobotová

KATEGORIE 14-17 LET PROFI
Top 20
1.místo Martina Střelcová
5.místo Tereza Zbořilová

KATEGORIE SENIORS NAD 18 LET NEPROFI
Top 20
6.místo Kateřina Riegrová

Top 20 PROFI
1.místo Lucie Ryšťáková
2.místo Michaela Křepelková



2017

9.12. Aerobic Tour Prostějov

kategorie do 6-ti let neprofi
6.místo Krpcová Eliška
finále Jelínková Ella, Maráková Agáta, Slámová Julie, Papšová Sofie

kat.7-8 let neprofi
2.místo Grulichová Nikola
4.místo Foukalová Nikola
Andrejcová Kristýna, Koutná Anděla

kat.9-10 let neprofi
7.místo Hantáková Barbora
finále Trunečková Barbora, Altová Adriana, Krpcová Olga,Vláčilíková Vendula

kat. 9-10 let profi
4.místo Koblížková Anežka
5.místo Vyhlídalová Eliška
7.místo Taršinská Kateřina

kategorie 11-13 let neprofi
3.místo Protivánková Natálie
5.místo Matečná Sofie
finále Vepřeková Kateřina, Gečnuková Agáta, Krebsová Adéla, Pláničková Kristýna

kategorie 11-13 let profi
1.místo Slámová Eliška

kategorie 14-17 let neprofi
2.místo Kučerová Zuzana
3.místo Dittmanová Alžběta
4.místo Olejníčková Andrea
7.místo Nenálová Kateřina
finále Žáková Tereza, Krebsová Tereza, Kaprálová Natálie,Sobotová Julie

kategorie 14-17 let profi
2.místo Střelcová Martina
4.místo Radičová Veronika
6.místo Vepřeková tereza
7.místo Zbořilová Tereza

kategorie 18 a víc let neprofi
3.místo Křupková Petra
6.místo Riegrová kateřina

kategorie 18 a více let profi
1.místo Ryšťáková Lucie
2.místo Střelcová Ivana
3.místo Křepelková Michaela

3.12. Aerobic Tour Frýdek-Místek

kategorie 11-13 let neprofi
finále Krebsová Adéla

kategorie 11-13 let profi
Slámová Eliška

kategorie 14-17 let neprofi
1.místo Andrea Olejníčková
3.místo Zuzana Kučerová
5.místo Tereza Krebsová

kategorie 14-17 let profi
2.místo Martina Střelcová

kategorie 18 a víc profi
1.místo Ryšťáková Lucie
2.místo Křepelková Michaela

2.12. Čertovský Aerobik Bystřice nad Pernštejnem (není Aerobic Tour)

kategorie 11-13 let A
1.místo Slámová Eliška
5.místo Protivánková Natálie
Miss Čertice Krebsová Adéla

kategorie 14-17 let B
1.místo Julie Sobotová

kategorie 14-17 let A
2.Střelcová Martina
finále Krebsová Tereza

26.11. Aerobic Tour jednotlivci Uherský Ostroh

kategorie do 6-ti let
4.místo Sofie Malínská

kategorie 7-8 let neprofi
2.místo Nikol Grulichová

kategorie 9-10 let neprofi
2.místo Viktorie Malínská

kategorie 9-10 let profi
1.místo Eliška Vyhlídalová
3.místo Kateřina Taršinská
4.místo Anežka Koblížková

kategorie 11-13 let neprofi
finále Adéla Krebsová

kategorie 14-17 let neprofi
2.místo Alžběta Dittmanová
3.místo Andrea Olejníčková
5.místo Zuzana Kučerová
finále Natálie Kaprálová

kategorie 14-17 let profi
2.místo Martina Střelcová

kategorie 18 a víc profi
1.místo Ivana Střelcová

25.11. Aerobic Tour jednotlivci Uherské Hradiště

kategorie do 6-ti let
finále Sofie Malínská

kategorie 7-8 let neprofi
3.místo Nikolka Grulichová

kategorie 9-10 let neprofi
finále Viktorie Malínská

kategorie 11-13 let neprofi
finále Agáta Gečnuková, Matečná Adéla

kategorie 11-13 let profi
2.místo Slámová Eliška

kategorie 14-17 let profi
1.místo Martina Střelcová

19.11. Aerobic Tour Otrokovice jednotlivci

kategorie 7-8 let neprofi
1.místo Nikol Grulichová

kategorie 9-10 let profi
5.místo Anežka Koblížková
finále Kateřina Taršinská, Eliška Vyhlídalová

kategorie 11-13 let neprofi
finále Adéla Krebsová, Agáta Gečnuková

kategorie 11-13 let profi
1.místo Eliška Slámová

kategorie 14-17 let neprofi
1.místo Alžběta Dittmanová
4.místo Andrea Olejníčková
5.místo Kateřina Nenálová

kategorie 14-17 let profi
1.místo Martina Střelcová
4.místo Tereza Vepřeková

kategorie 18 a víc profi
1.místo Ryšťáková lucie

5.11. Aerobic Tour Ostrava jednotlivci

kategorie 9-10 let neprofi
finále Kateřina Taršinská

kategorie 11-13 let neprofi
5. Kateřina Vepřeková
finále Adéla Krebsová

kategorie 14-17 let neprofi
5. Natálie Kaprálová
finále Tereza Krebsová

kategorie 14-17 let profi
3.místo Tereza Vepřeková

kategorie 18 a víc profi
1.místo Ryšťáková Lucie

4.11. Aerobic Tour jednotlivci Tlumačov

kat. do 6-ti let
finále Slámová Julie, Malínská Sofie, Maráková Agáta

kat. 7-8 let neprofi
2.místo Grulichová Nikol
6.místo Foukalová Nikola

kat. 9-10 let neprofi
5.místo Malínská Viktorie

kat. 9-10 let profi
6.místo Vyhlídalová Eliška
finále Koblížková Anežka

kat. 11-13 let neprofi
finále Gečnuková Agáta, Vepřeková Kateřina, Protivánková Natálie

kat. 14-17 let neprofi
4.místo Kaprálová Natálie
5.místo Žáková Tereza
finále Sobotová Julie

kat. 14-17 let profi
1. Střelcová Martina
2. Vepřeková Tereza
4. Zbořilová Tereza

kat. 18 a víc neprofi
finále Riegrová Kateřina

kat. 18 a víc profi
1. místo Ryšťáková Lucie
3. místo Křepelková Michaela

28.10. Aerobic Tour jednotlivci Ostrava

kat. do 6-ti let
finále Julinka Slámová

kat. 7-8 let neprofi
3.místo Nikol Grulichová, finále Foukalová

kat. 9-10 let profi
5.místo Eliška Vyhlídalová
7.místo Anežka Koblížková

kat.11-13 let profi
1.místo Eliška Slámová

11-13 let neprofi-finále Adéla Krebsová

kat. 14-16 let neprofi
2.místo Andrea Olejníčková
7.místo Tereza Krebsová
9.místo Natálie Kaprálová

kat.14-16 let profi
2.místo Martina Střelcová

kat. 17 a víc let profi
2.místo Kristýna Slouková
4.místo Kateřina Vítová
5.místo Michaela Křepelková
finále nreprofi Kateřina Riegrová

14.10. Aerobic Tour jednotlivci Šumperk

kat. do 6-ti let
2.místo Sofie Malínská

kat. 7-8 let
3.místo Nikola Grulichová
6.místo Lucie Tylová
finále Nikola Foukalová

kat. 9-10 let neprofi
1.místo Viktorie Malínská
6.místo Vendula Vláčilíková

kat 9-10 let profi
1.místo Eliška Vyhlídalová
6.místo Anežka Koblížková
finále Kateřina Taršinská

kat.11-13 let neprofi
3.místo Natálie Protivánková
5.místo Agáta Gečnuková
finále Kateřina Vepřeková

kategorie 11-13 let profi
1.místo Eliška Slámová

kategorie 14-17 let neprofi
5.místo Tereza Žáková

kat. 14-17 let a 18 a více let profi
1.místo Lucie Ryšťáková
2.místo Tereza Vepřeková
4.místo Martina Střelcová
5.místo Veronika Radičová
6.místo Tereza Zbořilová
finále Michaela Křepelková

10.6. FINÁLE AEROBIC TOUR OLOMOUC

kategorie 14 a více let technická

Top 10
1.místo Frozen (Radičová, vepřeková, Ryšťáková, Slámová, Střelcová)
3.místo Survive (Nenálová, Dittmanová, Slámová, Střelcová, Protivánková)

Top 20
1.místo DNA (Kaprálová, Olejníčková, Krebsová, Sobotová, Žáková)

20.5. Aerobic Tour skupiny Veselí nad Moravou

kategorie 14 a víc technická

1.místo ve složení Žáková, Olejníčková, Kaprálová, Krebsová, Sobotová

14.5. Aerobic Tour skupiny Uherský Ostroh

kategorie 14 a víc technická
1.místo Frozen
3.místo Survive
4.místo DNA

29.4. Aerobic Tour skupiny Bystřice pod Hostýnem

kat. 14 a více let Technická
1.místo Survive ve složení Nenálová, Dittmanová, Slámová, Střelcová,
Protivánková
2.místo Frozen ve složení, Radičová, Vepřeková, Ryšťáková, Střelcová, Slámová

23.4. Aerobic Tour skupiny Otrokovice

kategorie 14 a více let technická

1.místo Frozen ve složení Radičová, Ryšťáková, Vepřeková, Slámová a Střelcová

3.místo Survive ve složení Nenálová, Dittmanová, Slámová, Střelcová,
Protivánková

5.místo DNA ve složení Žáková, Olejníčková, Sobotová, Krebsová a Kaprálová

8.4. Aerobic Tour skupiny Otrokovice

1.místo Frozen ve složení Ryšťáková, Radičová, Vepřeková, Střelcová, Slámová

14.1. FINÁLE AEROBIC TOUR JEDNOTLIVCI OTROKOVICE

kategorie KIDS 7-8 let TOP20 Neprofi
2.místo Malínská Viktorie
6.místo Vyhlídalová Eliška
7.místo Koblížková Anežka

kategorie KIDS 7-8 let TOP40 Neprofi
6.místo Grulichová Nikola

kategorie Children 9-10 let TOP60 Neprofi
1.místo Kolaříková Kateřina

kategorie Teenagers 11-13 let TOP20 Neprofi
4.místo Nenálová Kateřina

kategorie Teenagers 11-13 let TOP60 Neprofi
4.místo Sobotová Julie

kategorie Teenagers 11-13 let TOP20 Profi
1.místo Střelcová Martina
4.místo Slámová Eliška
5.místo Valentová Nikol

kategorie Seniors 14 a více let TOP20 Neprofi
7.místo Čečmanová Adéla

kategorie Seniors 14 a více let TOP40 Neprofi
1.místo Dittmanová Alžběta
2.místo Žáková Tereza

kategorie Seniors 14 a více let TOP60 Neprofi
1.místo Šuhajová Klára

kategorie Seniors 14 a více let TOP20 Profi
1.místo Ryšťáková Lucie
2.místo Vepřeková Tereza
4.místo Radičová Veronika
5.místo Zbořilová Tereza

2016

4.12. Aerobic Tour Uherský Ostroh

kategorie 7-8 let Neprofi
5.místo Kateřina Taršinská
finalistka Adéla Matečná

kategorie 14 a více let
6.místo Zuzana Kučerová
finalistky: 9.Tereza Krebsová, 10.Natálie Kaprálová, 10.Adéla Čečmanová

kategorie 14 a víc Profi
1.místo Veronika Radičová
2.místo Petra Křupková

27.11. Aerobic Tour Frýdek Místek

kategorie 7-8 let Neprofi
3.místo Anežka Koblížková
postup Vendulka Vláčilíková

kategorie 9-10 let Neprofi
postup Kateřina Kolaříková

kategorie 11-13 let Neprofi
postup Agáta Gečnuková, Lucie Marková, Kateřina Vepřeková

kategorie 11-13 let Profi
3.místo Nikol Valentová

kategorie 14 a víc Neprofi
3.místo Andrea Olejníčková
postup Natálie Kaprálová, Tereza Krebsová

kategorie 17 a víc
2.místo Klára Šuhajová

20.11. Aerobic Tour Otrokovice a Děti Fitness

kategorie 7-8 let neprofi
4.místo Anežka Koblížková

kategorie 11-13 let neprofi
2.místo Kateřina Nenálová
5.místo Eliška Ganzarová
finalistky: Kateřina Vepřeková, Adéla Krebsová, Natálie Protivánková a Julie Sobotová

kategorie 11-13 let Profi
1.místo Martina Střelcová
4.místo Eliška Slámová
5.místo Nikol Valentová

kategorie 14 a víc neprofi
3.místo Andrea Olejníčková
4.místo Tereza Žáková
6.místo Alžběta Dittmanová
finalistky Natálie Kaprálová, Klára Šuhajová, Adéla Čečmanová

kategorie 14 a víc profi
1.místo Lucie Ryšťáková
2.místo Tereza Vepřeková
3.místo Veronika Radičová
4.místo Ivana Střelcová
6.místo Tereza Zbořilová

13.11. Aerobic Tour Orlová

kategorie 7-8 let Neprofi
2.místo Anežka Koblížková
4.místo Kateřina Taršinská

kategorie 11-13 let Profi
3.místo Nikol Valentová

kategorie 14 a víc Neprofi
1.místo Andrea Olejníčková
3.místo Zuzana Kučerová
7.místo Tereza Krebsová

13.11. Aerobic Tour Hodonín

kategorie 7-8 let neprofi
4.místo Eliška Vyhlídalová
postup Nikola Grulichová

kategorie 11-13 let neprofi
9.místo Kateřina Vepřeková

kategorie 11-13 let profi
1.místo Eliška Slámová
2.místo Martina Střelcová

kategorie 14 a víc profi
1.místo Lucie Ryšťáková
2.místo Tereza Vepřeková
3.místo Veronika Radičová
5.místo Ivana Střelcová


6.11. Aerobic Tour Ostrava

kategorie 7-8 let neprofi
finalistky Kateřina Taršinská a Eliška Vhlídalová

kategorie 11-13 let neprofi
finalistka Kateřina Vepřeková

kategorie 11-13 let profi
2.místo Nikol Valentová
3.místo Eliška Slámová
5.místo Martina Střelcová

kategorie 14 a víc neprofi
3.místo Zuzana Kučerová
5.místo Andrea Olejníčková
6.místo Karolína Ohlídalová
finalistka Tereza Žáková

kategorie 14 a víc profi
2.místo Tereza Vepřeková
4.místo Tereza Zbořilová
7.místo Veronika Radičová

kategorie 17 a víc neprofi
2.místo Adéla Čečmanová
6.místo Kateřina Riegrová

kategorie 17 a víc profi
2.místo Lucie Ryšťáková
5.místo Ivana Střelcová
finalistka Michaela Křepelková

5.11. Aerobic Tour Tlumačov

kategorie do 6-ti let
4.místo Sofie Malínská

kategorie 7-8 let Neprofi
1.místo Viktorie Malínská
5.místo Anežka Koblížková
finalistky:Vendula Vláčilíková, Lucie Tylová,Nikola Grulichová

kategorie 11-13 let Neprofi
4.místo Kateřina Nenálová
finalistky: Nikol Večerková, Kateřina Vepřeková

kategorie 11-13 let Profi
2.místo Martina Střelcová
3.místo Eliška Slámová
4.místo Nikol Valentová

kategorie 14 a víc let Neprofi
4.místo Ivana Večerková

kategorie 14 a víc let Profi
1.místo Lucie Ryšťáková
2.místo Veronika Radičová
3.místo Ivana Střelcová
4.místo Tereza Vepřeková
6.místo Tereza Zbořilová

30.10. Aerobic Tour Prostějov

kategorie 7-8 let Kids Neprofi
2.místo Anežka Koblížková
4.místo Adéla Matečná
5.místo Eliška Vyhlídalová
6.místo Viktorie Malínská

kategorie 9-10 let Children Neprofi
finalistky: Sofie Hrabalová, Kateřina Kolaříková

kategorie 11-13 let Teenagers Neprofi
4.místo Kateřina Nenálová
finalistky : Kateřina Špundová, Kateřina Vepřeková, Agáta Gečnuková, Adéla Krebsová, Natálie Protivánková, Večerková

kategorie 11-13 let Teenagers Profi
2.místo Eliška Slámová
4.místo Martina Střelcová
5.místo Nikol Valentová

kategorie 14 a víc Seniors Neprofi
1.místo Karolína Ohlídalová
6.místo Adéla Čečmanová
finalistky: Veronika Zemánková, Natálie Kaprálová, Ivana Večerková, Markéta Lisická, Tereza Žáková, Tereza Krebsová, Klára Šuhajová, Alžběta Dittmanová

kategorie 14 a víc Senior profi
1.místo Lucie Ryšťáková
3.místo Veronika Radičová
6.místo Tereza Vepřeková
finalistky: Ivana Střelcová,Petra Křupková, Tereza Zbořilová, Kristýna Slouková

8.10. Aerobic Tour Šumperk

kategorie 7-8 let
1.místo Adéla Matečná
3.místo Anežka Koblížková
5.místo Kateřina Taršinská

kategorie 11-13 let Neprofi
6.místo Natálie Protivánková
postup :Kateřina Vepřeková, Agáta Gečnuková

kategorie 11-13 let Profi
1.místo Eliška Slámová
3.místo Martina Střelcová
4.místo Nikol Valentová

kategorie 14 a víc Neprofi
postup : Natálie Kaprálová

kategorie 14 a víc Profi
1.místo Lucie Ryšťáková
4.místo Tereza Vepřeková
6.místo Veronika Radičová
postup : Tereza Zbořilová, Petra Křupková

21.5. Aerobic Tour Zlín finále skupin

Top 10 kategorie 11-13 let
1.místo We need to dance

Top 30 kategorie 14-17 let
2.místo Little Mix (Střelcová, Krebsová, Olejníčková, Kaprálová, Žáková)

Top 10 kategorie 14-17 let
1.místo We need a hero (Radičová,Vepřeková, Nenálová, Slámová, Střelcová)

15.5. Aerobic Tour skupiny Uherský Ostroh

kategorie 11-13 let
2.místo We need to dance


kategorie 14 a víc
1.místo We need a hero

7.5. Aerobic Tour skupiny Hodonín


kategorie 11-13 let
1.místo We need to dance
(Střelcová, Nenálová, Chalupecká, Dittmanová, Zbořilová, Slámová, Sobotová, Protivánková)

kategorie 14 a více let
1.místo We need a hero
(Radičová, Vepřeková, Zbořilová)

5.místo Little Mix
(Žáková, Olejníčková, Krebsová, Kaprálová, Střelcová)

30.4. Aerobic Tour skupiny Bystřice pod Hostýnem


kategorie 11-13 let technický tým
1.místo We need to dance
(Slámová, Střelcová, Dittmanová, Sobotová, Nenálová,Protivánková, Chalupecká, Zbořilová)

kategorie 14 a více let
3.místo Little Mix
(Žáková, Krebsová, Olejníčková, Střelcová, Kaprálová)

9.4. Aerobic Tour skupiny Otrokovice

kategorie 11-13 let technický tým
1. místo
(Slámová, Střelcová, Dittmanová, Sobotová,Nenálová, Protivánková, Chalupecká, Zbořilová)

kategorie 14 a více let technický tým
2. místo (Ryšťáková, Radičová, Vepřeková, Nenálová, Zbořilová)
6. místo (Žáková, Olejníčková, Kaprálová, Krebsová, Střelcová)

2.4. Aerobic Tour skupiny Veselí nad Moravou

Kategorie 11-13 let technický tým
1. místo
ve složení:Eliška Slámová, Martina Střelcová, Alžběta Dittmanová, Julie Sobotová,
Kateřina Nenálová, Natálie Protivánková, Zuzana Chalupecká, Tereza Zbořilová


Kategorie 14 a více let technický tým
1.místo
ve složení Lucie Ryšťáková, Veronika Radičová, Tereza Vepřeková, Tereza Zbořilová a Kateřina Nenálová

16.1. Aerobic Tour+Děti fitness finále Otrokovice

Aerobic Tour výsledky

do 6-ti let
3.místo Karolína Brychtová
finalistka Nikol Grulichová


Top 20 Kids (7-8 let)
3.místo Koblížková Anežka

Top 40 (7-8 let)
5.místo Adéla Matečná

Top 60 Kids (7-8 let)
4.místo Kolaříková Kateřina
5.místo Viktorie Malínská
6.místo Kateřina Taršinská
finalistka Vendula Vláčilíková

Top 20 Children (9-10 let)
5.místo Vepřeková Kateřina
finalistky Eliška Ganzarová, Kristýna Koblížková, Sofie Matečná

Top 40 (9-10 let)
finalistka Adéla Krebsová, Kateřina Špundová

Top 60 (9-10 let)
finalistka Andrea Petrásková

Profi Children (8-10 let)
1.místo Valentová Nikol

Top 20 Teenagers (11-13 let)
2.místo Nenálová Kateřina
4.místo Kaprálová Natálie

Top 40 Teenagers (11-13 let)
4.místo Krebsová Tereza

Top 60 Teenagers (11-13 let)
3.místo Sobotová Julie
finalistka Nela Růžičková

Profi Teenagers (11-13 let)
3.místo Slámová Eliška
4.místo Střelcová Martina
5.místo Zbořilová Tereza

Top 20 (14 a víc)
6.místo Pavlína Neherová

Top 40 Seniors (14 a více let)
1.místo Ohlídalová Karolína

Profi Seniors (14 a více let)
1.místo Ryšťáková Lucie
2.místo Slouková Kristýna
3.místo Radičová Veronika
4.místo Vepřeková Tereza
5.místo Vítová Kateřina
6.místo Křepelková Michaela


Děti Fitness výsledky

do 6-ti let
3.místo Karolína Brychtová
5.místo Lucie Tylová

7-9 let
6.místo Koblížková Anežka

10-12 let Profi
2.místo Slámová Eliška
3.místo Střelcová Martina
5.místo Valentová Nikol

13 a více let Neprofi
4.místo Kaprálová Natálie
6.místo Krebsová Tereza

13 a více let Profi
1.místo Ryšťáková Lucie
2.místo Vepřeková Tereza
3.místo Radičová Veronika
4.místo Zbořilová Tereza
5.místo Střelcová Ivana

V obou soutěžích holky získali celkem 15 medailí !!!!
(4xzlatá, 4x stříbrná, 7x bronzová)






 
zumba
NOVINKY
Bazárek dresů a obuvi

Rozjíždíme bazárek závodních dresů a obuvi, více zde http://www.akprprostejov.cz/cz/m/bazarek/


Sledujte nás na Instagramu

odkaz na videa

Odkaz na fotky

Archiv novinek
Zasílání novinek