Podporují nás

ROK 2023

DĚKUJEME STATUTÁRNÍMU MĚSTU PROSTĚJOV ZA POSKYTNUTÍ DOTACE NA PODPORU ČINNOSTI SPORTOVNÍHO AEROBIKU V ROCE 2023.

logo prostejov mesto


DĚKUJEME OLOMOUCKÉMU KRAJI ZA POSKYTNUTÍ DOTACE NA PODPORU ČINNOSTI VOLNOČASOVÝCH A TĚLOVÝCHOVNÝCH AKTIVIT, NA PODPORU CELOROČNÍ ČINNOSTI V ROCE 2023.


 olomouc kraj logo mesta

 

 

 

LOGO NSA 

 

ROK 2022

DĚKUJEME STATUTÁRNÍMU MĚSTU PROSTĚJOV ZA POSKYTNUTÍ DOTACE NA POŘÁDÁNÍ SOUTĚŽE AEROBIC TOUR V PROSTĚJOVĚ A DOTACE NA PODPORU ČINNOSTI SPORTOVNÍHO AEROBIKU V ROCE 2022.

PROSTEJOV MESTO ZNAK


DĚKUJEME OLOMOUCKÉMU KRAJI ZA POSKYTNUTÍ DOTACE NA PODPORU ČINNOSTI VOLNOČASOVÝCH A TĚLOVÝCHOVNÝCH AKTIVIT, NA PODPORU CELOROČNÍ ČINNOSTI A NA POŘÁDÁNÍ POSTUPOVÉHO KOLA SOUTĚŽE AEROBIC TOUR V PROSTĚJOVĚ V ROCE 2022.

 OLOMOUC KRAJ LOGO

 Děkujeme firmě Lano Moravia za sponzorování klubu v roce 2022.

 LOGO LANO

 

mensi logo nsa

--------------------------------------------------------------------------------------

ROK 2021

 

Děkujeme firmě Lano Moravia za sponzorování klubu v roce 2021. 

LOGO FIRMY LANO

 

DĚKUJEME STATUTÁRNÍMU MĚSTU PROSTĚJOV ZA POSKYTNUTÍ DOTACE NA PODPORU ČINNOSTI SPORTOVNÍHO AEROBIKU V ROCE 2021.

LOGO MESTA PV

 

 DĚKUJEME OLOMOUCKÉMU KRAJI ZA POSKYTNUTÍ DOTACE NA PODPORU ČINNOSTI VOLNOČASOVÝCH A TĚLOVÝCHOVNÝCH AKTIVIT A NA PODPORU CELOROČNÍ ČINNOSTI V ROCE 2021.

OL KRAJ LOGO

 

 logo nar s agentura

------------------------------------------------------------------------------------- 

 

ROK 2020 

 

Děkujeme firmě Lano Moravia za sponzorování klubu v roce 2020. 

logo lano moravia

                       

 

DĚKUJEME STATUTÁRNÍMU MĚSTU PROSTĚJOV ZA POSKYTNUTÍ DOTACE NA PODPORU ČINNOSTI SPORTOVNÍHO AEROBIKU V ROCE 2020.

 

                                           logo mesta prostejova

 

 

 

DĚKUJEME OLOMOUCKÉMU KRAJI ZA POSKYTNUTÍ DOTACE NA PODPORU ČINNOSTI VOLNOČASOVÝCH A TĚLOVÝCHOVNÝCH AKTIVIT A NA PODPORU CELOROČNÍ ČINNOSTI V ROCE 2020. DĚKUJEME TAKÉ ZA POSKYTNUTÍ DOTACE NA PODPORU ZKVALITNĚNÍ SPORTOVNÍ PŘÍPRAVY A ZVÝŠENÍ VÝKONNOSTI MLÁDEŽNICKÝCH REPREZENTANTŮ DO 21 LET ČESKÉ REPUBLIKY V INDIVIDUÁLNÍCH SPORTECH V REGIONU OLOMOUCKÉHO KRAJE A PODPORU NA ZÍSKÁNÍ TRENÉRSKÝCH LICENCÍ V ROCE 2020.

                 logo olomouckeho kraje

 nsa logo firmy

 ------------------------------------------------------------------------------------ 

  

ROK 2019

DĚKUJEME STATUTÁRNÍMU MĚSTU PROSTĚJOV ZA POSKYTNUTÍ DOTACE NA POŘÁDÁNÍ SOUTĚŽE AEROBIC TOUR V PROSTĚJOVĚ A DOTACE NA PODPORU ČINNOSTI SPORTOVNÍHO AEROBIKU V ROCE 2019.

 

                                                znak mesto pv

 

 

 

DĚKUJEME OLOMOUCKÉMU KRAJI ZA POSKYTNUTÍ DOTACE NA PODPORU ČINNOSTI VOLNOČASOVÝCH A TĚLOVÝCHOVNÝCH AKTIVIT, NA POŘÁDÁNÍ POSTUPOVÉHO KOLA SOUTĚŽE AEROBIC TOUR V PROSTĚJOVĚ A NA PODPORU CELOROČNÍ ČINNOSTI V ROCE 2019.   

 

LOGO OL KRAJ

AEROBIC TOUR PROSTĚJOV 26.10.2019

Děkujeme všem sponzorům a rodičům, kteří se podíleli na hladkém průběhu soutěže, jmenovitě : 

náměstek primátorky města Prostějova pan Mgr. Jiří Pospíšil, který převzal záštitu na soutěží, statutární město Prostějov, Olomoucký kraj, reklamní agentura Vendi a Vendi Online,Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Windmoller&Holscher Prostějov,Nokr elektroinstalace Josef Krebs, Uzeniny Makovec, Aerobic-shop Hradec Králové, Koutný Prostějov, Rysta, Scholaservis, Interforst, Cement Transport Lasius group s.r.o., Agro Haná.

rodičům: Ryšťákovi a Střelcovi (zajištění bufetu), paní Vláčilíková (zpracování výsledků), paní Vepřeková (nahrávání a fotografování), Krebsovi (zajištění financí a sponzorských darů, organizace soutěže a fotografování), Vyhlídalovi,Koblížkovi, Kateřina Riegrová, Michaela Abrahámová, Monika Křupková atd.

 

ROK 2018

 DĚKUJEME STATUTÁRNÍMU MĚSTU PROSTĚJOV ZA POSKYTNUTÍ DOTACE NA POŘÁDÁNÍ SOUTĚŽE AEROBIC TOUR V PROSTĚJOVĚ A DOTACE NA PODPORU ČINNOSTI SPORTOVNÍHO AEROBIKU V ROCE 2018.

                                                znak mesto pv


DĚKUJEME OLOMOUCKÉMU KRAJI ZA POSKYTNUTÍ DOTACE NA PODPORU ČINNOSTI VOLNOČASOVÝCH A TĚLOVÝCHOVNÝCH AKTIVIT, NA POŘÁDÁNÍ POSTUPOVÉHO KOLA SOUTĚŽE AEROBIC TOUR V PROSTĚJOVĚ A NA VYSTOUPENÍ PRO RODIČE KONANÉ V ROCE 2018.   

LOGO KRAJ

 

                         

AEROBIC TOUR PROSTĚJOV 21.10.2018

Děkujeme všem sponzorům a rodičům, kteří se podíleli na hladkém průběhu soutěže, jmenovitě : 

náměstek primátorky města Prostějova pan Mgr. Jiří Pospíšil, který převzal záštitu na soutěží, statutární město Prostějov, Olomoucký kraj, reklamní agentura Vendi a Vendi Online,výrobce svítidel firma Ledvance,Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Windmoller&Holscher Prostějov,Nokr elektroinstalace Josef Krebs, Masáže Zuzana Švédová, Uzeniny Makovec, ABB s.r.o. Česká republika, Aerobic-shop Hradec Králové, Koutný Prostějov, Rysta, Scholaservis, Interforst, Cement Transport Lasius group s.r.o.

rodičům: Ryšťákovi a Střelcovi (zajištění bufetu), pan Valenta (zajištění medailí), paní Vláčilíková (zpracování výsledků), paní Vepřeková (nahrávání a fotografování), Krebsovi (zajištění financí a sponzorských darů, organizace soutěže a fotografování), paní Navrátilová (moderování), Vyhlídalovi,Kateřina Riegrová, Michaela Křepelková, Monika Křupková atd.

 

                                  

 

 

Rok 2017

 

Aerobic Tour Prostějov 9.12.2017

Rádi bychom poděkovali všem sponzorům a rodičům, kteří se podíleli na hladkém průběhu soutěže, jmenovitě : 

náměstek primátorky města Prostějova pan Mgr. Jiří Pospíšil, který převzal záštitu na soutěží, statutární město Prostějov, Olomoucký kraj, reklamní agentura Vendi a Vendi Online, Hormen,Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Windmoller&Holscher Prostějov,Nokr elektroinstalace Josef Krebs, Masáže Zuzana Švédová, Vodo-topo Mráček, Uzeniny Makovec, ABB s.r.o. Česká republika, Aerobic-shop Hradec Králové, Koutný Prostějov, Rysta, Záclony na míru, Sonepar Česká republika, 

rodičům: Ryšťákovi a Střelcovi (zajištění bufetu), pan Valenta (zajištění medailí), pan Kaprál, paní Vláčilíková (zpracování výsledků), paní Vepřeková (nahrávání a fotografování), Krebsovi (zajištění financí a sponzorských darů, organizace soutěže a fotografování), paní Navrátilová (moderování), paní Mgr. Martina Zbořilová, paní Romana Olejníčková, Křupkovi, Kateřina Riegrová, Michaela Křepelková atd.

 

 

DĚKUJEME STATUTÁRNÍMU MĚSTU PROSTĚJOV ZA POSKYTNUTÍ DOTACE NA POŘÁDÁNÍ SOUTĚŽE AEROBIC TOUR V PROSTĚJOVĚ A DOTACE NA PODPORU ČINNOSTI SPORTOVNÍHO AEROBIKU V ROCE 2017.

                                                znak mesto prostejov

 

 

DĚKUJEME OLOMOUCKÉMU KRAJI ZA POSKYTNUTÍ DOTACE NA PODPORU ČINNOSTI VOLNOČASOVÝCH A TĚLOVÝCHOVNÝCH AKTIVIT A NA POŘÁDÁNÍ POSTUPOVÉHO KOLA SOUTĚŽE AEROBIC TOUR V PROSTĚJOVĚ V ROCE 2017.                                        

                   

                       logo kraj ol

------------------------------------------------------------------------------------ 

Rok 2016

DĚKUJEME STATUTÁRNÍMU MĚSTU PROSTĚJOV ZA POSKYTNUTÍ VEŘEJNÉ FINANČNÍ PODPORY PRO ROK 2016. 

 

AEROBIC TOUR PROSTĚJOV 30.10.2016

Rádi bychom poděkovali všem sponzorům a rodičům, kteří se podíleli na hladkém průběhu soutěže, jmenovitě : 

náměstek primátorky města Prostějova pan Mgr. Jiří Pospíšil, který převzal záštitu na soutěží, statutární město Prostějov, reklamní agentura Vendi a Vendi Online, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Windmoller&Holscher Prostějov, Starožitnosti Taranis Hulín, Nokr elektroinstalace Josef Krebs, Masáže Zuzana Švédová, Vodo-topo Mráček, Uzeniny Makovec, ABB s.r.o. Česká republika, AAA Auto Olomouc, Ing. Tomáš Zbořílek Hrubčice, Aerobic-shop Hradec Králové,Fatra a.s. odštěpný závod Chropyně, Pema úklid,Janča, ADR System spol.s.r.o.,Koutný Prostějov, Rysta, Ing. Michaela Křepelková, pan Jiří Křupka a pan Marek Valenta (zajištění medailí), Olomoucký kraj,

rodičům: Ryšťákovi, Střelcovi a Lisičtí (zajištění bufetu), pan Valenta, pan Kaprál, paní Vláčilíková (zpracování výsledků), paní Vepřeková (nahrávání a fotografování), Krebsovi (zajištění financí a sponzorských darů, organizace soutěže a fotografování), paní Navrátilová (moderování), paní Mgr. Martina Zbořilová, Koblížkovi, Kateřina Riegrová a další...

 

 Rok 2015

Aerobic Tour Prostějov 1.11.2015

Velice děkujeme všem sponzorům, kteří se na akci podíleli, jmenovitě:

zastupitelka města Prostějova paní Ing. Milada Sokolová převzala záštitu nad soutěží, město Prostějov, Windmoller&Holscher k.s. Prostějov, Vendi s.r.o., Vendi Online, Prostějovské Novinky, NOKR, ČPZP, Starožitnosti Taranis, Finance-Dragon, Masáže Zuzana Švédová, Elvaso, Elektromontáže Oldřich Kvapil, rodina Makovcova a Uzeniny Makovec s.r.o., ABB s.r.o., FE-MAT s.r.o., ProgEco s.r.o., Lion Sport, Kola Koblížek, Alice Company.

Zároveň také děkujeme rodičům, kteří se podíleli na hladkém průběhu soutěže: Lisičtí a Ryšťákovi (zajištění občerstvení), Krebsovi (zajištění sponzorů a organizace soutěže), Kaprálovi (moderování a organizace soutěže), Křupkovi, pan Valenta, pan Sláma, paní Matečná a paní Vláčilíková (zpracování výsledků) a paní Vepřeková (fotografování).

 

 

Děkujeme rodičům, firmám a všem, kteří přispěli různými dárky a sladkostmi, abychom mohli odměnit všechny děti na závěrečném vystoupení v aerobiku konaném v červnu 2015.

 

 

Děkujeme městu Prostějov za poskytnutí Veřejné finanční podpory pro rok 2015. 

znak mesto prostejov 

 

Děkujeme firmě FDsport za výraznou slevu při nákupu závodní obuvi Reebok Princess.

 

 

 

 

Rok 2014

Statutární město Prostějov poskytlo klubu Veřejnou finanční podporu. 

 

Pro závěrečné vystoupení konané v červnu klub získal spoustu reklamních dárků a předmětů od různých společností, jako např. město Prostějov, Česká průmyslová ZP, ZP Mnisterstva vnitra, Janča elektro, Windmoller & Holscher, Vodo-topo Mráček, NOKR elektroinstalace, medaile pro malé děti z keramiky zhotovila paní Srostlíková, sladkou odměnu pro každého upekla paní Kratochvílová a finanční obnos darovala radní paní Milada Sokolová.  

Tímto všem vřele děkujeme.