Kalendář závodů

Závody jednotlivců v roce 2019

12.01. FINÁLE AEROBIC TOUR   OTROKOVICE BESEDA

 

 

Závody sportovních týmů v roce 2018

9.10. a 11. března  Mezinárodní mistrovství ČR Zlín

24.března              Pohár pro NG, ND a team trio Brno 

21.-22. dubna        Pohár federací Liberec

13.-14.10.             Pohár federací Praha

24.-25.11.             Pohár federací Bratislava (netýká se team trio) 

 

Závody jednotlivců v roce 2018 

podzimní termíny základních kol Aerobic Tour 2018

06.10. Šumperk

21.10. Prostějov

03.11. Tlumačov

10.11. Ostrava

18.11. Otrokovice

24.11. Uherské Hradiště

01.12. Hodonín

02.12. Ostrava v rámci MIA

08.12. Uherský Ostroh

 

13.01. finále Aerobic Tour jednotlivců Otrokovice, Beseda

27.04. SAMC Ostrava, sportovní centrum Dubina

21.10. Hranický Open Cup

 

 

 

Závody jednotlivců v roce 2017  

podzimní termíny Aerobic Tour 2017

14.10. Šumperk

28.10. Ostrava

04.11. Tlumačov

05.11. Ostrava

12.11. Hodonín

19.11. Otrokovice

25.11. Uherské Hradiště

26.11. Uherský Ostroh

03.12. Frýdek-Místek

02.12. Veselí nad Moravou 

02.12. Čertovský aerobik Bystřice nad Pernštejnem (není v rámci aerobic tour)

09.12. Prostějov

 


 

14.-15.ledna   Otrokovice, Beseda, finále Aerobic Tour

11. března      Hranický Open Cup, sportovní centrum Naparia, info na                                www.cvicsnami.cz 

28.dubna       Ostrava, postupový SAMC,Česko se hýbe (ČSH)

21.května       Praha, Mistrovství ČR,SAMC 

 

Závody sportovních týmů 2017

14.-15. 10.      3.kolo Pohár federací Bratislava

17.-18. 11.       4.kolo Pohár federací Liberec

 

 

Závody skupin Aerobic Tour 2017

08.4. Tlumačov

22.4. Uherské Hradiště

23.4. Otrokovice (v rámci Mia festivalu) 

29.4. Bystřice pod Hostýnem

13.5. Hodonín

14.5. Uherský Ostroh

20.5. Veselí nad Moravou

10.6. finále skupin Olomouc

 

 

 

Závody jednotlivců v roce 2016

 

16.-17. ledna    Otrokovice -finále Aerobic Tour +Děti fitness 

06. února         Hranický Open Cup (pořádá Fit Studio Cvič s námi, Hranice

                       na Moravě )

28. února         Moravskoslezská liga, Ostrava

06.března         MS liga, Ostrava           

13. března        M-Aerobic Cup Brno                      

17. dubna         MS liga Ostrava                  

29. dubna         SAMC postupový Ostrava                      

08. května        MS liga Ostrava

23. května        SAMC postupový + Česko se hýbe Brno

29. května        SAMC Mistrovství ČR Praha Petřiny

04. června        SAMC Brno

05. června        Pohyb je život, sportovní hala DDM Prostějov

05. června        MS liga Ostrava

--------------------------------------------------------------------------------------

Podzim 2016 závody jednotlivců Aerobic Tour

08. října          Šumperk  sumperk-810-harmonogram

29. října          Uherské Hradiště akropolis-cup-uh-2016-propozice

30. října         Prostějov     harmonogram-prostejov-30102016

05. listopadu    Tlumačov  propozice-souteze

06. listopadu    Ostrava  harmonogram-ostrava

13.listopadu   Hodoníncpzp-aerobic-cup-hodonin-2016-jednotlivci-propozice  

13. listopadu    Orlová  aerobic-cup-2016

20.listopadu    Otrokovice (v rámci Děti Fitness)

                   http://www.miafestival.cz/events/sign-detail/206?variation=cs

26.listopadu    Veselí nad Moravou propozice-veseli-2016

27.listopadu    Frýdek-Místek

04. prosince    Uherský Ostroh

 

 

Závody jednotlivců v rámci Moravskoslezské ligy aerobiku

28. září 2016 Valašský pohár Vsetín, více info viz odkaz..

            http://www.aerobic.cz/aerobik-kalendar-akci/?IDkonaniakce=10567

 

 

 

Závody Aerobic Tour skupiny 2016 

02.04. Veselí nad Moravou  propozice-aerobic-tour-veseli-20161

09.04. Otrokovice 2016pohar-plakat propozice-prihlaska

16.04. Otrokovice (v rámci Mia festivalu)

23.04. Uherské Hradiště  uhhradiste-akropolis-cup-2016-propozice1

30.04. Bystřice pod Hostýnem plakat2
bystrice_pod-_hostynem_2016

07.05. Hodonín  aerobic-cup-radia-jih-hodonin-2016-propozice

15.05. Uherský Ostroh propozice-uhersky-ostroh-15-5-2016

30.04  Olomouc ( v rámci Mia festivalu)

 

21.05. Finále Zlín- Kongresové centrum 

 

Závody Dance týmů a sportovní aerobik 2016

10.3.-13.3.  10th Czech Aerobic Open, Mezinárodní mistrovství ČR

                  v aerobiku Zlín                   

16.4.-17.4.  Pohár federací 1.kolo Liberec

květen        Pohár federací 2.kolo Slovensko, Nitra

22.-23. říjen   Pohár federací 3.kolo Praha



 

Závody jednotlivců v roce 2015

sobota 17.1.      Otrokovice - finále Aerobic Tour a Děti finess

pátek 27.3.       Ostrava -  Česko se hýbe+ SAMC (postupový)

sobota 4.4.        Brno - M-Aerobic Cup (nepostupový)

sobota 11.4.      Ostrava - Soutěžní aerobic pro děti (nepostupový)

pátek 24.4.       Zlín - Česko se hýbe + SAMC (postupový) ZRUŠENO!

čtvrtek 7.5.       Brno - Česko se hýbe + SAMC (postupový)

sobota 24.5.    Praha, Petřiny - Mistrovství České Republiky v SAMC

sobota 10.10.          Ostrava - nepostupový master class (VŠB)

sobota 24.10.          Tlumačov - Aerobic Tour

neděle 01.11.         PROSTĚJOV - AEROBIC TOUR !!!

sobota 07.11.          Moravské Budějovice - nepostupový master class

sobota 07.11.          Orlová -Lutyně (Moravskoslezská liga)

neděle 08.11.          Hodonín, Brno - Aerobic Tour

sobota 14.11.          Otrokovice - Aerobic Tour + Děti fitness

sobota 21.11.          Veselí nad Moravou - Aerobic Tour

neděle 22.11.          Frýdek-Místek - Aerobic Tour + Děti fitness

neděle 29.11.          Uherský Ostroh - Aerobic Tour 

sobota 05.12.          Bystřice nad Pernštejnem - Čertovský aerobic 

neděle 06.12.          Ostrava - Ostrava Open Aerobic, MS liga + Děti fitness

 


 

 

 

 

 

 

 
zumba
NOVINKY
Bazárek dresů a obuvi

Rozjíždíme bazárek závodních dresů a obuvi, více zde http://www.akprprostejov.cz/cz/m/bazarek/


Sledujte nás na Instagramu

odkaz na videa

Odkaz na fotky

Archiv novinek
Zasílání novinek