Výsledky - Dance aerobic týmy

2018

21.4. POHÁR FEDERACÍ LIBEREC

Tým trio AG1
2.místo ve složení, Kateřina Vepřeková, Agáta Gečnuková, Lucie Marková

Dance tým AG2
1.místo ve složení Veronika Radičová, Alžběta Dittmanová, Martina Střelcová, Kateřina Nenálová a Tereza Vepřeková

24.3. POHÁR FEDERACÍ BRNO

Tým trio
1.místo ve složení Eliška Vyhlídalová,Anežka Koblížková, Kateřina Taršinská

4.místo ve složení Agáta Gečnuková, Kateřina Vepřeková, Lucie Marková

Tým trio 14-16 let
1.místo ve složení Andrea Olejníčková, Natálie Kaprálová, Julie Sobotová

9.3.-11.3. 12th Czech Aerobic Open Zlín

Mistrovství ČR
AG1 Team Trio
1.místo ve složení Agáta Gečnuková, Lucie Marková, Kateřina Vepřeková

AG2 Tema Trio
1.místo Dittmanová Alžběta,Nenálová Kateřina, Zbořilová Tereza
3.místo Kaprálová Natálie, Olejníčková Andrea, Krebsová Tereza

ND Team Trio
1.místo Koblížková Anežka, Taršinská Kateřina, Vyhlídalová Eliška


MEZINÁRODNÍ Mistrovství ČR
2.místo Radičová, Nenálová, Dittmanová, Zbořilová, Vepřeková, Střelcová

2017

17.6. Pohár federací Praha 2.kolo

AG1 Team Trio
1.místo (Protivánková, Střelcová, Slámová)

AG2 Team Trio
1.místo (Radičová, Ryšťáková, Vepřeková)¨
3.místo (Kaprálová, Olejníčková, Žáková)

11.3.-12.3. 11th Czech Aerobic Open Cup Zlín

tým trio AG 1
1.místo ve složení Střelcová, Slámová, Protivánková

tým trio AG 2
1.místo ve složení Radičová, Vepřeková, Ryšťáková

2016

26.11.-27.11. Pohár Federací Bratislava 4.kolo

AG 1 Dance
2.místo ve složení: Dittmanová,Chalupecká, Nenálová,Protivánková, Slámová,Zbořilová,Střelcová

22.10.-23.10. Pohár federací Praha 3.kolo

Tým trio AG1
1.místo Eliška Slámová, Martina Střelcová a Natálie Protivánková
4.místo Tereza Žáková, Andrea Olejníčková, Natálie Kaprálová

Tým Trio AG2
1.místo Lucie Ryšťáková, Veronika Radičová, Tereza Vepřeková

4.6. Pohár MDD Team aerobic Brno

kategorie AG1 (12-14 let)
3.místo
4.místo, trio-Tereza Žáková, Natálie Kaprálová, Andrea Olejníčková

17.4. Pohár Federací Liberec 1.kolo

Tým AG1 Dance
3.místo (Dittmanová, Chalupecká, Nenálová, Zbořilová, Střelcová,Protivánková, Slámová)

Tým Trio AG2
1.místo (Ryšťáková, Radičová, Vepřeková)

12.3.-13.3. 10 th Czech Aerobic Open Zlín, Mezinárodní mistrovství ČR v aerobiku

AG 1 (12-14 let) 3.místo
ve složení : Eliška Slámová, Alžběta Dittmanová, Kateřina Nenálová, Julie Sobotová, Tereza Zbořilová, Martina Střelcová, Natálie Protivánková, Zuzana Chalupecká

AG 1 team trio (12-14) 4.místo
ve složení Natálie Kaprálová, Tereza Žáková, Andrea Olejníčková

AG 2 team trio (15-17 let) 1.místo
ve složení Lucie Ryšťáková, Tereza Vepřeková, Veronika Radičová

2015

3.10.-4.10. Mezinárodní Mistrovství ČR Liberec

tým AG1 (12-14 let) 4.místo

ve složení: Dittmanová Alžběta, Kaprálová Natálie, Žáková Tereza, Maráková Anita, Zbořilová Tereza, Olejníčková Andrea


tým AG2 (15-17 let) 2.místo

ve složení : Čečmanová Adéla, Křupková Petra, Radičová Veronika, Ryšťáková Lucie, Střelcová Ivana, Večerková Ivana

25.9.-27.9. Pohár federací Nové Zámky Slovensko

tým AG2 1.místo

tým AG1 3.místo

29.3. Pohár federací Brno

AG1 (12-14 let) 5.místo

ve složení: Natálie Kaprálová, Tereza Žáková, Andrea Olejníčková, Tereza Krebsová, Alžběta Dittmanová, Tereza Zbořilová (nezúčastnila se), Anita Maráková, Julie Sobotová

AG2 (15-17 let) 1. místo

ve složení: Lucie Ryšťáková, Tereza Vepřeková, Veronika Radičová, Adéla Čečmanová, Markéta Lisická, Ivana Večerková, Ivana Střelcová, Petra Křupková
Karolína Ohlídalová(náhradník)


 
zumba
NOVINKY
Bazárek dresů a obuvi

Rozjíždíme bazárek závodních dresů a obuvi, více zde http://www.akprprostejov.cz/cz/m/bazarek/


Sledujte nás na Instagramu

odkaz na videa

Odkaz na fotky

Archiv novinek
Zasílání novinek