Výsledky - ONE IN GROUP

2016

3.12. Čertovský aerobic Bystřice nad Pernštejnem

kategorie 11-13 let B
5.místo Adéla Krebsová

kategorie 11-13 let A
2.místo Eliška Slámová

kategorie 14 a víc A
1.místo Tereza Vepřeková
2.místo Veronika Radičová

2015

5.12. Čertovský aerobic Bystřice nad Pernštejnem

kategorie 11-13 let B
3.místo Krebsová Tereza

kategorie 11-13 let A
1.místo Slámová Eliška

kategorie 14 a víc B
1.místo Šuhajová Klára

kategorie 14 a víc A
2.místo Radičová Veronika

8.11. Podzimní Open Cup Blansko

kategorie 14 a víc Profi
1.místo Kristýna Slouková
3.místo Michaela Křepelková

17.1. Děti fitness Otrokovice

kategorie 10-12 let
2.místo Zuzana Kučerová
3.místo Martina Střelcová
4. místo Natálie Kaprálová


kategorie profi 10-12 let
2.místo Tereza Zbořilová
4.místo Tereza Žáková
6.místo Andrea Olejníčková

kategorie 13 a více let
2.místo Monika Šimanská

kategorie profi 13 a více let
1.místo Lucie Ryšťáková
2.místo Tereza Vepřeková
3.místo Veronika Radičová
5.místo Adéla Čečmanová

2014

18.1. Otrokovice_Děti fitness

http://www.detifitness.cz/webs/d/detifitness/usr_files/file/Otrokovice_DF_2014_01_18_V%C3%BDsledky.pdf

Neprofi 10-12let
Martina Střelcová - 5.místo

Profi do 12ti let
Eliška Slámová - 1.místo
Tereza Žáková - 4.místo
Tereza Zbořilová - 5.-7.místo

Profi 12 a více
Lucie Ryštáková - 2.místo




2013

16.11. Otrokovice - kvalifikace na celorepublikové finále Děti fitness + aerobic tour

7-8let Profi
Nikol Valentová - 1.místo

14 a více Neprofi
Michaela Křepelková - 1.místo

10.11. Kopřivnice - děti fitness

7-8let Profi
Nikol Valentová - 1.místo

7-8let Neprofi
Sofie Hrabalová - 3.místo


9-10let Profi
Eliška Slámová - 1.místo

9-10let Neprofi
Martina Střelcová - 2.místo

11-13let Profi
Tereza Vepřeková - 3.místo

14 a více Profi
Lucie Ryšťáková - 2.místo
Petra Křupková - 3.místo

2012

8.12. Celorepublikové finále Zlín

CELOREPUBLIKOVÉ FINÁLE ONE IN GROUP

V sobotu 8. 12.2012 proběhlo ve Zlíně celorepublikové finále soutěže
Děti fitness ONE IN GROUP.

Finalisté se museli kvalifikovat v semifinálových kolech, která proběhla na
podzim (Otrokovice, Kopřivnice, Cheb, Brandýs nad Labem, Strání, Nový Bor).
V letošním roce se náš klub opět zařadil mezi nejúspěšnější závodníky
v České republice.

GRATULUJEME!!!

VÝSLEDKY:
kategorie do 6 let: SOFIE HRABALOVÁ 1. místo

kategorie 7 - 9 let: ELIŠKA SLÁMOVÁ 2. místo

kategorie profi do 12 let: VERONIKA RADIČOVÁ 3. místo

kategorie profi nad 12 let: LUCIE RYŠŤÁKOVÁ 1. místo

kategorie profi 17 a víc: VERONIKA ZEMÁNKOVÁ 5.místo


Další finalisté:

7 - 8 let Nikol Valentová, Kateřina Špundová

9 - 10 let Andrea Olejníčková, Tereza Krebsová, Pavlína Bošková

11 - 13 let Nikola Sedláčková, Karolína Ohlídalová, Kateřina Vaková

14 a víc let Dominika Zbořilová, Karolína Poslušná

profi do 12 let Tereza Žáková, Tereza Zbořilová, Tereza Vepřeková, Zuzana Kučerová

profi nad 12 let Ivana Střelcová, Markéta Lisická

17.11. Otrokovice

1.místo_11-13let+profi_do_12ti_let - Terezka Vepřeková

11.11. Kopřivnice_postup na MČR_Děti fitness

Kategorie 8-10let

NEPROFI_Eliška Slámová 1.místo a postup, postup_Tereza Krebsová
PROFI_postup_Tereza Zbořilová, Anita Marákvá, Tereza Žáková

Kategorie 11-13let

NEPROFI_Karolína Ohlídalová 2.místo a postup
PROFI_Ivana Střelcová 3.místo a postup. Veronika Radičová 4.místo a postup, postup_Tereza Vepřeková, Petra Křupková

Kategorie 14-16let

postup_Lucie Ryšťáková, Adéla Čečmanová, Karolína Poslušná, Monika Šimanská, Markéta Lisická

2011

Celorepublikové finále Brno 2011

Na celorepublikové finále se kvalifikovalo z Otrokovic a Kopřivnice celkem 33 závodnic.

Výsledky připravujeme

19.11. Otrokovice, One in Group

semifinále Děti fitness, kvalifikace na celorepublikové finále

2010

Celorepublikové finále Brno 2010

Výsledky připravujeme.

14.11. Kopřivnice

8 – 10 let
4. Anita Maráková
Finalistka: Tereza Žáková

14 – 16 let
Finalistka: Veronika Nesvadbíková

17 a více let
1. Michaela Křepelková, 2. Renata Dvořáková, 3. Eva Gartnerová
Finalistka Lucie Cetkovská

Profi 8 – 10 let
2. Tereza Vepřeková, 3. Zuzana Kučerová, 4. Tereza Kočařová, 6. Veronika Radičová

Profi 11 – 13 let
3. Tereza Soldánová
Finalistka Ivana Střelcová

Profi 14 – 16 let
4. Kateřina Vítová

Profi 17 a více let
3. Veronika Zemánková

13.11. Otrokovice

4 – 7 let
3. Kateřina Špundová, 4. Valerie Vinklerová
Finalistky: Sofie Hrabalová, Kateřina Vepřeková, Valerie Petříková

8 – 10 let
6. Andrea Olejníčková
Finalistky: Anita Maráková, Nikola Sedláčková, Tereza Žáková, Kateřina Vaková

14 a více let
6. Renata Dvořáková
Finalistka Veronika Nesvadbíková

Profi mladší do 12 let
5. Tereza Vepřeková, 6. Tereza Kočařová
Finalistky: Petra Křupková, Markéta Lisická, Viktorie Vinklerová, Lucie Ryšťáková, Zuzana Kučerová, Tereza Škantárová, Veronika Radičová

Profi mladší nad 12 let
1. Michaela Ježková, 2. Kateřina Vítová, 3. Kristýna Slouková, 4. Hana Hornischerová
Finalistka: Veronika Kočařová

2009

24.2. Kopřivnice

Profi 8 – 10 let
1. Lucie Ryšťáková, 2. Ivana Střelcová, 3. Tereza Vepřeková, 5. Veronika Radičová

Profi 11 – 13 let
Finalistky: Tereza Soldánová, Nikola Kočařová

Profi 17 a více let
2. Kristýna Švejcarová

Neprofi 8 – 10 let
5. Zuzana Kučerová
Finalistky: Anita Maráková, Tereza Žáková, Tereza Kočařová

2.2. Otrokovice

Výsledky připravujeme.

24.1. Celorepublikové finále Brno

Na celorepublikové finále se kvalifikovalo z Otrokovic a Kopřivnice celkem 35 závodnic

4 – 6 let
1. Anita Maráková, 4. Andrea Olejníčková

7 – 8 let
1. Tereza Vepřeková, 3. Tereza Škantárová, 4. Veronika Radičová

9 – 10 let
1. Veronika Vehovská

Profi mladší do 12 let
2. Lucie Ryšťáková , 4. Tereza Soldánová, 5. Michaela Ježková

Profi mladší nad 12 let
3. Kateřina Vítová
 
zumba
NOVINKY
Bazárek dresů a obuvi

Rozjíždíme bazárek závodních dresů a obuvi, více zde http://www.akprprostejov.cz/cz/m/bazarek/


Sledujte nás na Instagramu

odkaz na videa

Odkaz na fotky

Archiv novinek
Zasílání novinek