Výsledky - Moravskoslezská liga aerobiku

2016

6.3. Ostravská liga

kategorie 11-13 let neprofi
9.místo Adéla Krebsová

kategorie 14 a více let neprofi
4.místo Tereza Krebsová

28.2. Ostravská Liga aerobic

kategorie 14 a více let profi
2.místo Veronika Radičová

2015

6.12. Ostrava Open Aerobik

kategorie do 7 let
1.místo Slouková Eliška

kategorie 8-10 let neprofi
8.místo Krebsová Adéla

kategorie 8-10 let profi
2.místo Valentová Nikol

kategorie 11-13 let neprofi
3.místo Kaprálová Natálie
5.místo Krebsová Tereza

kategorie 11-13 let profi
1.místo Slámová Eliška
5.místo Střelcová Martina
7.místo Zbořilová Tereza

kategorie 14-16 let profi
3.místo Radičová Veronika

kategorie 17 a víc neprofi
4.místo Šuhajová Klára

29.11. Aerobic Tour Uherský Ostroh

kategorie do 6-ti let
4.místo Brychová Karolína
finalistka Nikol Grulichová

kategorie 7-8 let neprofi
finalistka Kateřina Kolaříková

kategorie 9-10 let neprofi
finalistky Adéla Krebsová a Kateřina Vepřeková

kategorie 9-10 let profi
1.místo Nikol Valentová

kategorie 11-13 let neprofi
3.místo Natálie Kaprálová
finalistka Tereza Krebsová

kategorie 11-13 let profi
1.místo Eliška Slámová
3.místo Tereza Zbořilová
4.místo Martina Střelcová

kategorie 14 a více let neprofi
4.místo Karolína Ohlídalová
5.místo Klára Šuhajová

kategorie 14 a více let profi
1.místo Lucie Ryšťáková
2.místo Tereza Vepřeková
3.místo Veronika Radičová
5.místo Ivana Střelcová

22.11. Aerobic Tour + Děti Fitness Frýdek-Místek

kategorie 7-8 let NEPROFI
finalistka Anežka Koblížková

kategorie 9-10 let NEPROFI
finalistky Sofie Matečná, Kateřina Vepřeková, Eliška Ganzarová

kategorie 9-10 let PROFI
1.místo Nikol Valentová

kategorie 11-13 let NEPROFI
4.místo Natálie Kaprálová
finalistky Tereza Krebsová, Julie Sobotová

kategorie 11-13 let PROFI
2.místo Eliška Slámová
3.místo Martina Střelcová
finalistky: Tereza Zbořilová, Tereza Žáková, Andrea Olejníčková

kategorie 14 a víc NEPROFI
finalistky: Klára Šuhajová, Pavlína Neherová, Zuzana Kučerová

kategorie 14 a víc PROFI
2.místo Lucie Ryšťáková
3.místo Tereza Vepřeková
4.místo Veronika Radičová
5.místo Kateřina Vítová
6.místo Kristýna Slouková
finalistky: Ivana Střelcová, Michaela Křepelková

21.11. Aerobic Tour Veselí nad Moravou

kategorie 8-10 let NEPROFI
finalistky: Barbora Ševčíková, Sofie Matečná

kategorie 11-13 let
finalistka Natálie Kaprálová

kategorie 14 a víc
finalistka Klára Šuhajová

14.11. Aerobic Tour + Děti Fitness Otrokovice

kategorie 9-10 let PROFI
1.místo Valentová Nikol

kategorie 11-13 let NEPROFI
1.místo Nenálová Kateřina
6.místo Krebsová Tereza
finalistky: Kaprálová Natálie, Dittmanová Alžběta

kategorie 11-13 let PROFI
1.místo Slámová Eliška
2.místo Střelcová Martina

kategorie 14 a víc NEPROFI
5.místo Čečmanová Adélka
6.místo Neherová Pavlína

kategorie 14 a víc PROFI
1.místo Ryšťáková Lucie
3.místo Vepřeková Tereza
4.místo Slouková Kristýna
5.místo Radičová Veronika

8.11. Aerobic Tour Hodonín

kategorie 11-13 NEPROFI
finalistka Kaprálová Natálie

kategorie 14 a více let NEPROFI
finalistka Šuhajová Klára

7.11. Aerobic Cup Orlová MS liga

kategorie 8-10 let PROFI
2.místo Valentová Nikol

kategorie 11-13 let PROFI
4.místo Střelcová Martina
6.místo Slámová Eliška

kategorie 14-16 let PROFI
1.místo Ryšťáková Lucie
2.místo Radičová Veronika
4.místo Střelcová Ivana
5.místo Vepřeková Tereza

1.11. Aerobic Tour Prostějov

kategorie do 6-ti let
4.místo Grulichová Nikola
5.místo Brychtová Karolína
finalistky: Slámová Julie, Jelínková Ela, Tylová Lucie

kategorie 7-8 let NEPROFI
6.místo Koblížková Anežka
finalistka : Matečná Adéla

kategorie 9-10 let NEPROFI
2.místo Matečná Sofie
finalistky : Ganzarová Eliška, Vepřeková Kateřina, Večerková Nikol, Koblížková Kristýna, Špundová Kateřina, Ševčíková Barbora

kategorie 11-13 let NEPROFI
4.místo Nenálová Kateřina
finalistky: Dittmanová Alžběta, Kaprálová Natálie

kategorie 11-13 let PROFI
4.místo Zbořilová Tereza
5.místo Slámová Eliška
6.místo Střelcová Martina
finalistka : Žáková Tereza

kategorie 14 a více let NEPROFI
3.místo Čečmanová Adéla
5.místo Buriánková Eva
6.místo Ohlídalová Karolína
finalistky:Kučerová Zuzana, Večerková Ivana, Neherová Pavlína

kategorie 14 a víc PROFI
1.místo Ryšťáková Lucie
2.místo Střelcová Ivana
3.místo Vepřeková Tereza
finalistky: Radičová Veronika, Slouková Kristýna, Křepelková Michaela, Křupková Petra

24.10. Aerobic Tour Tlumačov

kategorie 7-8 NEPROFI
do finále postoupila Anežka Koblížková

kategorie 9-10 NEPROFI
3.místo Matečná Sofie
7.místo Krebsová Adéla
finalistky : Ganzarová Eliška, Vepřeková Kateřina, Petrásková Andrea

kategorie 9-10 PROFI
4.místo Valentová Nikol

kategorie 11-13 NEPROFI
8.místo Nenálová Kateřina
finalistky : Dittmanová Alžběta, Kaprálová Natálie

kategorie 11-13 PROFI
1.místo Slámová Eliška
4.místo Zbořilová Tereza
finalistky : Žáková Tereza, Olejníčková Andrea a Střelcová Martina

kategorie 14 a více let NEPROFI
4.místo Ohlídalová Karolína
7.místo Kučerová Zuzana
9.místo Čečmanová Adéla

kategorie 14 a více let PROFI
1.místo Vepřeková Tereza
2.místo Křupková Petra
3.místo Slouková Kristýna
4.místo Radičová Veronika
5.místo Křepelková Michaela
7.místo Střelcová Ivana

10.10. Nepostupový Master Class Ostrava VŠB

kategorie do 7 let
1.místo Anežka Koblížková

kategorie 8-10 let Profi
1.místo Nikol Valentová

kategorie 11-13 let Profi
3.místo Eliška Slámová

kategorie 14-16 let Neprofi
1.místo Karolína Ohlídalová

kategorie 14-16 let Profi
1.místo Lucie Ryšťáková

17.1. Finále Aerobic Tour Otrokovice

Top 20 11-13 let
2. místo Kučerová Zuzanka
3. místo Střelcová Martina

kategorie profi 11-13 let
2. místo Radičová Veronika
4. místo Olejníčková Andrea
5. místo Zbořilová Tereza
6. místo Žáková Tereza

Top 60 neprofi 11-13 let
1. místo Krebsová Tereza


Top 20 14 a více let
4.místo Šimanská Monika

Top 40 14 a více let
1. místo Šuhajová Klára

kategorie profi 14 a více let
1.místo Ryšťáková Lucka
2.místo Vepřeková Tereza
3.místo Střelcová Ivanka
4.místo Křupková Petra
5.místo Vítová Kateřina

kategorie profi 9-10 let
1.místo Valentová Nikol

2014

22.11. Veselí nad Moravou


kategorie NEPROFI

11-13 let
3.místo Zuzana Kučerová
5.místo Martina Střelcová

14 a více let
5.místo Klára Šuhajová


15.11. Otrokovice


kategorie PROFI

9-10 let
1.místo Eliška Slámová
4.místo Nikol Valentová

11-13 let
3.místo Veronika Radičová
5.místo Tereza Zbořilová

14 a více let
1.místo Lucie Ryšťáková
2.místo Kristýna Slouková

kategorie NEPROFI

9-10 let
5.místo Eliška Ganzarová

11-13 let
3.místo Zuzana Kučerová

14 a více let
2.místo Monika Šimanská

8.11. Aerobic Tour Frýdek-Místek


kategorie PROFI

9-10 let
1.místo Eliška Slámová
3.místo Nikol Valentová

11-13 let
2.místo Terezka Zbořilová
5.místo Veronika Radičová

14 a více let
1.místo Lucka Ryšťáková
2.místo Terezka Vepřeková
3.místo Kristýna Slouková
5.místo Kateřina Vítová


kategorie NEPROFI

9-10 let
6.místo Sofie Matečná

11-13 let
1.místo Zuzana Kučerová
2.místo Martina Střelcová

14 a více let
2.místo Monika Šimanská


1.11. Aerobic Tour Tlumačov


kategorie PROFI

9-10 let
1.místo Eliška Slámová

11-13 let
1.místo Tereza Zbořilová
2.místo Veronika Radičová

14 a více let
1.místo Lucka Ryšťáková
3.místo Petra Křupková
5.místo Tereza Vepřeková
6.místo Kačka Vítová

kategorie NEPROFI

11-13 let
2.místo Martina Střelcová

14 a více let
2.místo Monika Šimanská

18.1. Otrokovice_finále_aerobic_tour

http://www.aerobictour.cz/wp-content/uploads/2009/02/otrokovice_at_2014_01_18_vysledky.pdf

KIDS TOP 20
Sofie Matečná, Kateřina Vepřeková - 14.-23.místo

Profi KIDS
Nikol Valentová - 1.místo

BABY TOP 20
Anděla Mullerová - 9.-10.místo

Children TOP 20
Martina Střelcová - 3.místo
Julie Sobotová - 12.-21.místo

Profi Children TOP 20
Eliška Slámová - 1.místo

Profi Teenagers TOP 20
Tereza Vepřeková - 1.místo
Karolína Ohlídalová - 4.místo
Veronika Radičová - 5.míst

Profi Teenagers TOP 40
Tereza Žáková - 2.místo
Andrea Olejníčková - 3.místo

Seniors TOP 40
Klára Šuhajová - 5.místo

Profi Seniors TOP 20
Lucie Ryštáková - 1.místo
Petra Křupková - 5.místo

Profi Seniors TOP 40
Ivana Střelcová - 1.místo
Adéla Čečmanová - 2.místo
Markéta Lisická - 4.místo




2013

30.11. Aerobic Ostrovačice

9-10let Profi
Eliška Slámová - 2.místo

11-13let Profi
Tereza Vepřeková - 4.místo

23.11. Aerobic Tour Uherský Ostroh

7-8let Profi
Nikol Valentová - 1.místo

9-10let Neprofi
Martina Střelcová - 5.místo

11-13let Profi
Tereza Vepřeková - 1.místo
Karolína Ohlídalová - 2.místo

14-16let Profi
Lucie Ryšťáková - 5.místo

17 a víc Neprofi
Veronika Zemánková - 6.místo

17.11. Aerobic Tour Frýdek-Místek

7-8let Profi
Nikol Valentová - 1.místo

9-10let Neprofi
Martina Střelcová - 2.místo

9-10let Profi
Eliška Slámová - 3.místo
Eliška G....- 6.místo

11-13let Profi
Tereza Vepřeková - 1.místo
Tereza Zbořilová - 2.místo
Karolína Ohlídalová - 4.místo
Veronika Radičová - 5.místo

14-16let Profi
Lucie Ryšťáková - 2.místo

17a více Neprofi
Michaela Křepelková - 2.místo
Veronika Zemánková - 6.místo

9.11. Aerobic Tour Tlumačov

7-8let Profi
Nikol Valentová - 1.místo

9-10let Profi
Eliška Slámová - 2.místo

11-13let Profi
Veronika Radičová - 1.místo
Tereza Vepřeková - 2.místo

14 a více Profi
Lucie Ryšťáková - 1.místo

20.10. Ostrava Open aerobic

Neprofi 8-10let
1.místo Eliška Slámová, 3.místo Nikola Valentová

Neprofi 11-13let
1.místo Karolína Ohlídalová, 5.místo Andrea Olejníčková, 7.-15. Tereza Krebsová

Profi 11-13let_3.místo Tereza Zbořilová, 4.místo Tereza Vepřeková, 7.-15.místo Anita Maráková a Tereza Žáková

Neprofi 14-16let_3.místo Adéla Čečmanová, 5.místo Eliška Chytilová

Profi 14-16let_1.místo Lucie Ryšťáková, 2.místo Petra Křupková, 3.místo Ivana Střelcová, 5.místo Markéta Lisická, 8.místo Dominika Zbořilová (účast ??? Karolína Poslušná, Klára ??)

20.4. Aerobic Cup Orlová

Kategorie 8-10let

NEPROFI_Nikola Valentová 1.místo
PROFI_Eliška Slámová 1.místo

Kategorie 11-13let

NEPROFI_Karolína Ohlídalová 1.místo
PROFI_Tereza Zbořilová 1.místo

Kategorie 14-16let

NEPROFI_Adéla Čečmanová 1.místo
PROFI_Lucie Ryšťáková 2.místo, Petra Křupková 7.místo

Kategorie 17 a víc

PROFI_Veronika Zemánková 4.místo, Michaela Křepelková 5.místo

9.2. Aerobic Star Palkovice

Kategorie 8-10let

NEPROFI_Andrea Olejníčková 5.místo, Tereza Krebsová 8.místo

Kategorie 11-13let

NEPROFI_Karolína Ohlídalová 1.místo
PROFI_Tereza Zbořilová 1.místo

Kategorie 14-16let

NEPROFI_Monika Šimanská 1.místo, Adéla Čečmanová 2.místo
PROFI_Lucie Ryšťáková 1.místo, Ivana Střelcová, Tereza Vepřeková a Petra Křupková 7.-15.místo

Kategorie 17 a víc

NEPROFI_Eva Buriánová 1.místo
PROFI_Veronika Zemánková 3.místo


2012

21.10. Ostrava Open Aerobic

Kategorie 8-10let

NEPROFI_Tereza Krebsová 8.místo, Eliška Slámová 9.místo, Andrea Olejníčková a Nikola Valentová 10.-12.místo, Adéla Vaková 15.-23.místo
PROFI_Tereza Zbořilová 1.místo, Anita Maráková 4.místo, Tereza Žáková 5.místo

Kategorie 11-13let

NEPROFI_Karolína Ohlídalová 1.místo, Kateřina Vaková 12.-14.místo
PROFI_Lucie Ryšťáková 2.místo, Ivana Střelcová 5.místo, Tereza Vepřeková 6.místo, Veronika Radičová 10.-14.místo

Kategorie 14-16let

NEPROFI_Adéla Čečmanová 5.místo, Karolína Poslušná 6.místo
PROFI_Markéta Lisická a Dominika Zbořilová 9.-10.místo

Kategorie 17a víc

NEPROFI_Eva Buriánová 1.místo, Veronika Nesvadbíková 3.místo
PROFI_Michaela Křepelková a Lucie Cetkovská 9.-10.místo


2011

http://www.atkno.cz/cs/aerobic/moravskoslezska-liga-aerobiku/seznam-a-vysledky-sezony-2011/#atkno

19.11. Ostravský pohár

soutěž zařazená do Moravskoslezské ligy aerobiku

30.10. Ostrava Open Aerobic

soutěž zařazená do Moravskoslezské ligy aerobiku

29.5. Ostravský Crazy Aerobic

Profi 8 – 10 let
1. Tereza Kočařová, 2. Zuzana Kučerová, 3. Tereza Žáková, 5. Veronika Radičová

Profi 11 – 13 let
2. Ivana Střelcová, 5. Lucie Ryšťáková, 6. – 7. Veronika Vehovská a Tereza Vepřeková

Profi 14 – 16 let
3. Kateřina Vítová

Profi 17 a více let
3. Michaela Křepelková, 9. Veronika Zemánková

Neprofi 8 – 10 let
3. Tereza Zbořilová, 8. Andrea Olejníčková, 9. Tereza Krebsová

Neprofi 11 – 13 let
1. Petra Křupková, 3. Karolína Poslušná

Neprofi 14 – 16 let
1. Dominika Zbořilová

Neprofi 17 a více let
3. Lucie Cetkovská, 4. Veronika Nesvadbíková

9.4. Aerobic cup Orlová

Těchto závodů se nemohly zúčastnit závodnice step týmů děti a kadet, kteří měli Aquila aerobic cup v Brně.

Profi 14 – 16 let
3. Kateřina Vítová

Profi 17 a více let
Výsledky připravujeme.

Neprofi 8 – 10 let
2. Tereza Zbořilová

Neprofi 11 – 13 let
1. Petra Křupková,
Finalistky: Karolína Poslušná, Karolína Ohlídalová, Petra Salongerová

Neprofi 14 – 16 let
1. Dominika Zbořilová

Neprofi 17 a více let
2. Veronika Nesvadbíková, 3. Lucie Cetkovská

19.2. Aerobic Star Palkovice

Profi 8 – 10 let
3. Zuzana Kučerová, 4. Tereza Kočařová, 5. Veronika Radičová, 6. Anita Maráková, 7. Sára Hrabalová

Profi 11 – 13 let
4. Lucie Ryšťáková, 5. Tereza Soldánová, 6. Tereza Vepřeková

Profi 14 – 16 let
2. Kateřina Vítová, 4. Kristýna Slouková

Profi 17 a více let
4. Veronika Zemánková, 6. Michaela Křepelková, 7. Eva Gartnerová

Neprofi 8 – 10 let
1. Tereza Zbořilová, 7. Tereza Krebsová

Neprofi 11 – 13 let
1. Petra Křupková, 7. Karolína Poslušná

Neprofi 14 – 16 let
1. Dominika Zbořilová

2010

http://www.atkno.cz/cs/aerobic/moravskoslezska-liga-aerobiku/seznam-a-vysledky-soutezi-sezony-2010/#atkno

Náš klub se opět stal vítězem Moravskoslezské ligy aerobiku roku 2010. Pohár za nejlepší umístění jsme převzali 19. 2. 2011 v Palkovicích. Současně převzali poháry, diplomy a medaile nejlepší závodníci této sezony:

Profi 8 – 10 let

2. Tereza Vepřeková, 3. Zuzana Kučerová, 5. Tereza Kočařová

Profi 11 – 13 let

5. Ivana Střelcová

Profi 14 – 16 let

3. Kateřina Vítová

Profi 17 a více let

2. Veronika Zemánková

Neprofi 8 – 10 let

5. Tereza Žáková, 6. Anita Maráková

Neprofi 17 a více let

1. Eva Gartnerová, 2. Renata Dvořáková, 3. Michaela Křepelková

20.11. Ostravský pohár

Profi 8 – 10 let
1. Zuzana Kučerová, 3. Tereza Vepřeková, 5. Tereza Škantárová
Finalistky: Sára Hrabalová, Veronika Radičová

Profi 11 – 13 let
Finalistka: Ivana Střelcová

Profi 14 – 16 let
3. Kateřina Vítová

Profi 17 a více let
3. Veronika Zemánková

Neprofi 8 – 10 let
4. Anita Maráková
Finalistky: Tereza Žáková, Andrea Olejníčková

Neprofi 17 a více let
1. Renata Dvořáková, 2. Eva Gartnerová

14.11. Kopřivnice

Profi 8 – 10 let
1. Zuzana Kučerová, 3. Tereza Vepřeková, 5. Tereza Škantárová
Finalistky: Sára Hrabalová, Veronika Radičová

Profi 11 – 13 let
Finalistka: Ivana Střelcová

Profi 14 – 16 let
3. Kateřina Vítová

Profi 17 a více let
3. Veronika Zemánková

Neprofi 8 – 10 let
4. Anita Maráková
Finalistky: Tereza Žáková, Andrea Olejníčková

Neprofi 17 a více let
1. Renata Dvořáková, 2. Eva Gartnerová

30.10. Ostrava Open Aerobic

Profi 8 – 10 let
2. Tereza Vepřeková, 4. Zuzana Kučerová, 5. Tereza Kočařová
Finalistka: Sára Hrabalová

Profi 8 – 10 let
2. Tereza Vepřeková, 4. Zuzana Kučerová, 5. Tereza Kočařová
Finalistka: Sára Hrabalová

Profi 11 – 13 let
6. Ivana Střelcová
Finalistky: Lucie Ryšťáková, Veronika Vehovská

Profi 14 – 16 let
4. Kateřina Vítová

Profi 17 a víc let
4. Veronika Zamánková

Neprofi 8 – 10 let
3. Anita Maráková, 6. Magdaléna Májková
Finalistky: Tereza Žáková, Andrea Olejníčková

Neprofi 14 – 16 let
Finalistka: Veronika Nesvadbíková

Neprofi 17 a více let
3. Renata Dvořáková, 4. Eva Gartnerová, 5. Michaela Křepelková

30.5. Ostravský Crazy Aerobic

Profi 8 – 10 let
2. Tereza Vepřeková, 3. Zuzana Kučerová, 5. Anita Maráková, 6. Viktorie Vinklerová
Finalistka: Magdaléna Májková, Veronika Radičová

Profi 11 – 13 let
6. Ivana Střelcová
Finalistky: Tereza Soldánová, Hana Hornischerová aVeronika Vehovská

Profi 14 – 16 let
1. Kateřina Vítová, 5. Lucie Svozilová

Profi 17 a víc let
5. Kristýna Švejcarová, 6. Veronika Zamánková

Neprofi 8 – 10 let
Finalistky: Tereza Žáková

Neprofi 14 – 16 let
6. Veronika Nesvadbíková
Neprofi 17 a více let
1. Eva Gartnerová

2009

http://www.atkno.cz/cs/aerobic/moravskoslezska-liga-aerobiku/seznam-a-vysledky-soutezi-sezony-2009/#atkno

V tomto roce jsme poprvé vyhráli Moravskoslezskou ligu aerobiku, celkové pořadí viz níže:

Profi 8 – 10 let

1. Lucie Ryšťáková, 2. Ivana Střelcová, 3. Tereza Vepřeková, 4. Veronika Vehovská

Profi 11 – 13 let

4. Tereza Soldánová, 5. Kateřina Vítová

Profi 17 a více let

3. Kristýna Švejcarová, 6. Monika Křupková

Neprofi 8 – 10 let

4. Zuzana Kučerová

Neprofi 17 a více let

3. Veronika Zemánková, 4. Michaela Křepelková

21.11. Ostravský pohár

Profi 8 – 10 let
1. Veronika Vehovská, 2. Lucie Ryšťáková, 3. Tereza Vepřeková, 4. Adéla Baráková
Finalistka: Veronika Radičová
Profi 11 – 13 let

4. Kateřina Vítová
Neprofi 8 – 10 let
5. Zuzana Kučerová
Finalistky: Magdaléna Májková, Anita Maráková

Neprofi 14 – 16 let
3. Veronika Nesvadbíková, 6. Andrea Weberová

Neprofi 17 a více let
4. Veronika Zemánková, 5. Michaela Křepelková

15.11. Kopřivnice Děti fitness

Profi 8 – 10 let
1. Lucie Ryšťáková, 2. Ivana Střelcová, 3. Tereza Vepřeková, 5. Veronika Radičová

Profi 11 – 13 let
Finalistky: Tereza Soldánová, Nikola Kočařová

Profi 17 a více let
2. Kristýna Švejcarová

Neprofi 8 – 10 let
5. Zuzana Kučerová
Finalistky: Anita Maráková, Tereza Žáková, Tereza Kočařová

8.11. Aerobic star Palkovice

Profi 8 – 10 let
1. Ivana Střelcová, 2. Lucie Střelcová, 3. Tereza Vepřeková, 6. Veronika Radičová

Profi 11 – 13 let
2. Kateřina Vítová, 3. Tereza Soldánová, 4. Hana Hornischerová

Neprofi 8 – 10 let
5. Zuzana Kučerová
Finalistka: Petra Holubová

Neprofi 14 – 16 let
6. Veronika Nesvadbíková

24.10. Open aerobic Ostrava

Profi 8 – 10 let
1. Ivana Střelcová, 2. Lucie Ryšťáková, 4. Tereza Vepřeková, 6. Tereza Škantárová
Finalistka: Veronika Radičová

Profi 11 – 13 let
Finalistky: HanaHornischerová, Markéta Lisická, Tereza Soldánová

Profi 14 – 16 let
5. Renata Dvořáková, 6. Tereza Páclová

Profi 17 a více let
1. Pavlína Radičová

Neprofi 8 – 10 let
Finalistka: Petra Holubová a Zuzana Kučerová

Neprofi 14 – 16 let
4. Veronika Nesvadbíková
Finalistka: Andrea Weberová

Neprofi 17 a více let
3. Michaela Křepelková, 5. Veronika Zemánková

26.4. Crazy aerobic Ostrava

Profi 8 – 10 let
1. Lucie Ryšťáková, 2. Ivana Střelcová, 3. Veronika Vehovská, 4. Petra Křupková, 5. Tereza Vepřeková
Finalistky: Veronika Radičová a Adéla Baráková

Profi 11 – 13 let
5. Tereza Soldánová
Finalistka: Kateřina Vítová

Profi 14 – 16 let
Finalistky:Tereza Páclová a Veronika Hanáková

Profi 17 a více let
3. Kristýna Švejcarová

Neprofi 8 – 10 let
5. Zuzana Kučerová
Finalistky: Viktorie Vinklerová, Anita Maráková

Neprofi 14 – 16 let
Finalistka: Veronika Nesvadbíková

Neprofi 17 a více let
1. Michaela Křepelková, 2. Veronika Zemánková

22.3. Nepostupový SAMC Ostrava

Profi 8 – 10 let
1. Lucie Ryšťáková, 2. Veronika Vehovská, 3. Ivana Střelcová, 4. Petra Křupková, 5. Tereza Škantárová
Finalistky: Veronika Radičová a Tereza Vepřeková

Profi 11 – 13 let
3. Kateřina Vítová, 4. Tereza Soldánová
Profi 14 – 16 let
Finalistky:Tereza Páclová, Veronika Hanáková a Renata Dvořáková

Profi 17 a více let
3. Kristýna Švejcarová
Finalistka: Lucie Cetkovská

Neprofi 8 – 10 let
5. Zuzana Kučerová

Neprofi 14 – 16 let
Finalistka: Veronika Nesvadbíková

Neprofi 17 a více let
1. Veronika Zemánková

2008

http://www.atkno.cz/cs/aerobic/moravskoslezska-liga-aerobiku/seznam-a-vysledky-soutezi-sezony-2008/#atkno

V Prvním ročníku Moravsko slezské ligy jsme skončili na 3. místě.

22.11. Ostravský pohár

Profi 8 – 10 let
4. Tereza Soldánová, 5. Lucie Ryšťáková, 6. Markéta Lisická
Finalistky: Adéla Baráková a Sandra Nakládalová

Profi 11 – 13 let
3. Kateřina Vítová
Finalistky: Lucie Svozilová, Tereza Páclová, Veronika Kočařová, Hana Hornischerová

Profi 14 – 16 let
Finalistky: Lucie Cetkovská

Profi 17 a více let
3. Veronika Zemánková, 6. Michaela Křepelková

Neprofi 8 – 10 let
3. Veronika Vehovská, 4. Tereza Vepřeková
Finalistky: Zuzana Kučerová, Tereza Škantárová, Tereza Kočařová, Viktorie Vinklerová

Neprofi 14 – 16 let
1. Renata Dvořáková
Finalistka: Veronika Nesvadbíková

Neprofi 17 a více let
2. Kristýna Švejcarová

19.10. Open aerobic Ostrava

Profi 8 – 10 let
1. Tereza Soldánová, 2. Ivana Střelcová, 5. Lucie Ryšťáková
Finalistky: Adéla Baráková, Petra Křupková, Markéta Lisická

Profi 11 – 13 let
2. Kateřina Vítová
Finalistky: Nikola Kočařová, Kristýna Slouková, Adéla Bednářová, Veronika Hanáková

Profi 14 – 16 let
5. Monika Křupková

Profi 17 a více let
1. Pavlína Radičová
Finalistky:Veronika Zemánková, Michaela Křepelková

Neprofi 8 – 10 let
2. Veronika Vehovská, 6. Tereza Vepřeková
Finalistky: Zuzana Kučerová, Tereza Škantárová

Neprofi 11– 13 let
Finalistka: Barbora Hubáčková

Neprofi 14 – 16 let
2. Renata Dvořáková
Finalistka: Veronika Nesvadbíková

Neprofi 17 a více let
1. Kristýna Švejcarová
 
zumba
NOVINKY
Bazárek dresů a obuvi

Rozjíždíme bazárek závodních dresů a obuvi, více zde http://www.akprprostejov.cz/cz/m/bazarek/


Sledujte nás na Instagramu

odkaz na videa

Odkaz na fotky

Archiv novinek
Zasílání novinek