Výsledky - SAMC

2018

20.5. MČR SAMC PRAHA

3.MÍSTO Eliška Slámová
5.MÍSTO Martina Střelcová

kategorie 18 a víc
3.místo Lucie Ryšťáková
finalistky Tereza Vepřeková, Michaela Křepelková, Kateřina Vítová

2017

21.5. MČR SAMC PRAHA PODVINNÝ MLÝN

kategorie 8-10 let
postup do finále Eliška Vyhlídalová, Anežka Koblížková

kategorie 11-13 let
postup do finále Eliška Slámová

kategorie 14-16 let
3.místo Veronika Radičová
postup do finále Martina Střelcová

kategorie 17 a víc
3.místo Lucie Ryšťáková
postup do finále Tereza Vepřeková

28.4. SAMC Ostrava postupový závod na MČR

kategorie 8-10 let
2.místo Eliška Vyhlídalová
postup Anežka Koblížková, Kateřina Taršinská

kategorie 11-13 let
3.místo Eliška Slámová
postup Natálie Protivánková, Kateřina Vepřeková

kategorie 14-16 let
3.místo Veronika Radičová
5.místo Tereza Zbořilová
6.místo Martina Střelcová

kategorie 17 a víc
2.místo Lucie Ryšťáková
4.místo Tereza Vepřeková
6.místo Michaela Křepelková
postup Kateřina Riegrová

11.3. HRANICKÝ OPEN CUP

kategorie 7-9 let Neprofi
2.místo Eliška Vyhlídalová
6.místo Anežka Koblížková

kategorie 14-16 let Neprofi
1.místo Andrea Olejníčková
2.místo Tereza Žáková
4.místo Natálie Kaprálová
6.místo Tereza Krebsová

2016

4.6. BASIC AEROBIC BRNO (SAMC)

kategorie NG (6-8 let)
2. místo Anežka Koblížková
3.místo Adéla Matečná
4.místo Kateřina Taršinská
5.místo Viktorie Malínská
6.místo Nikol Grulichová

kategorie ND (9-11 let)
1.místo Nikol Valentová
3.místo Lucie Marková
4.místo Agáta Gečnuková

kategorie AG1 (12-14 let)
1.místo Martinka Střelcová
2.místo Eliška Slámová
3.místo Natálie Kaprálová
4.místo Tereza Žáková
5.místo Natálie Protivánková
6.místo Andrea Olejníčková

kategorie AG2 (15-17 let)
1.místo Lucie Ryšťáková
2.místo Veronika Radičová

29.5. SAMC-MISTROVSTVÍ ČR PRAHA PETŘINY

kategorie 11-13 let
2.místo Martinka Střelcová
finalistka : Eliška Slámová, Julie Sobotová


kategorie 14-16 let
3.místo Veronika Radičová
finalistka: Tereza Vepřeková, Tereza Zbořilová

kategorie 17 a víc
5.místo Lucie Ryšťáková
finalistky:Michaela Křepelková, Kateřina Vítová,Kristýna Slouková, Ivana Střelcová

29.4. SAMC Ostrava (postupový na finále MČR)

kategorie 8-10 let
postupuje Anežka Koblížková

kategorie 11-13 let
1.místo Kateřina Nenálová
3.místo Martina Střelcová
6.místo Eliška Slámová
postupují : Julie Sobotová, Nikol Valentová

kategorie 14-16 let
3.místo Terezka Vepřeková
5.místo Tereza Zbořilová
postupují : Veronika Radičová, Alžběta Dittmanová, Tereza Krebsová

kategorie 17 a více let
3.místo Kateřina Vítová
6.místo Petra Křupková
postupují : Kristýna Slouková, Michaela Křepelková, Pavlína Neherová

13.3. M-AEROBIC CUP BRNO

kategorie 8-10 let neprofi
7.místo Kateřina Kolaříková

kategorie 14 - 18 let neprofi
4.místo Karolína Ohlídalová
finalistky Natálie Kaprálová, Tereza Krebsová

kategorie 19-25 let neprofi
2.místo Pavlína Neherová
5.místo Kateřina Riegerová

kategorie 19-25 let profi
2.místo Kristýna Slouková
3.místo Kateřina Vítová
4.místo Michaela Křepelková

6.2. HRANICKÝ OPEN CUP

kategorie Neprofi 10-13 let
1.místo Natálie Kaprálová

kategorie Neprofi 14-16 let
1.místo Karolína Ohlídalová

kategorie Neprofi 17 a víc
1.místo Adéla Čečmanová
2.místo Klára Šuhajová

kategorie Profi 10-13 let
2.místo Eliška Slámová

kategorie Profi 14-16 let
2.místo Lucie Ryšťáková
3.místo Tereza Vepřeková

kategorie Profi 17 a víc
1.místo Kateřina Vítová
2.místo Michaela Křepelková

2015

24.5. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY PRAHA

kategorie 8-10 let
2.místo Nikol Valentová

kategorie 11-13 let
postoupily do semifinále mezi 30 nejlepších tyto dívky:
Martina Střelcová
Tereza Zbořilová
Eliška Slámová

kategorie 14-16 let
3.místo Lucie Ryšťáková
6.místo Petra Křupková
postoupily do finále dívky: Veronika Radičová, Karolína Ohlídalová a Tereza Vepřeková

kategorie 17 a více let
do finále postoupily dívky: Kateřina Vítová, Kristýna Slouková a Michaela Křepelková

11.4. Nepostupový soutěžní aerobic Ostrava

kategorie 5-7 let
1.místo Anežka Koblížková
4.místo Kateřina Kolaříková
6.místo Kateřina Sedláčková

kategorie 8-10 let neprofi
2.místo Adéla Krebsová

kategorie 8-10 let profi
1.místo Nikol Valentová

kategorie 11-13 let neprofi
1.místo Kateřina Nenálová
2.místo Alžběta Dittmanová
6.místo Natálie Kaprálová

kategorie 11-13 let profi
2.místo Tereza Zbořilová
4.místo Eliška Slámová

kategorie 14-16 let profi
1.místo Lucka Ryšťáková
3.místo Veronika Radičová

kategorie 17 a víc neprofi
6.místo Klára Šuhajová

kategorie 17 a víc profi
4.místo Kristýna Slouková
5.místo Michaela Křepelková
6.místo Markéta Lisická

4.4. M-Aerobic Cup Brno


kategorie 5-7 let
2.místo Anežka Koblížková

kategorie 8-10 let neprofi
6.místo Kateřina Špundová

kategorie 8-10 let profi
1.místo Nikol Valentová

kategorie 11-13 let neprofi
6.místo Natálie Kaprálová

kategorie 11-13 let profi
1.místo Eliška Slámová
4.místo Anita Maráková
6.místo Tereza Žáková

kategorie 14-18 let profi
3.místo Lucie Ryšťáková

kategorie 19 a víc let neprofi
5.místo Veronika Zemánková

kategorie 19 a víc profi
1.místo Kateřina Vítová
5.místo Michaela Křepelková


27.3. Česko se hýbe + postupový SAMC Ostrava


kategorie 8-10 let
1.místo Nikol Valentová
3.místo Adéla Krebsová
6.místo Kateřina Vepřeková

kategorie 11-13 let
3.místo Eliška Slámová

kategorie 14-16 let
1.místo Karolína Ohlídalová

2014

23.11. Nepostupový Master Class Ostrava


8-10 let
1.místo Eliška Slámová
2.místo Nikol Valentová

11-13 let
1.místo Veronika Radičová

14-16 let
1.místo Lucie Ryšťáková

17 a více let
4.místo Michaela Křepelková

25.5. Mistrovství ČR Praha

kategorie 8-10 let
1.místo Eliška Slámová
do finále mezi 15 nejlepších postoupila Nikol Valentová

kategorie 11-13let
do finále postoupila Tereza Zbořilová


kategorie 14-16let
3. místo Lucie Ryšťáková
do finále postoupily Petra Křupková, Ivana Střelcová, Adéla Čečmanová

23.3. Ostrava_postupový na MČR

8-10let
Eliška Slámová_2.místo
Nikol Valentová, Adéla Krebsová, Kateřina Vepřeková_7.-15.místo(postup)

11-13let
Tereza Zbořilová_6.místo
Veronika Radičová, Zuzana Kučerová, Martina Střelcová, Tereza Žáková, Tereza Krebsová, Natálie Kaprálová, Andrea Olejníčková_7.-15.místo(postup)

14-16let
Lucie Ryšťáková_1.místo
Tereza Vepřeková_3.místo
Petra Křupková_6.místo
Karolína Ohlídalová, Adéla Čečmanová, Ivana Střelcová_7.-15.místo(postup)

17let a více
Kateřina Vítová_1.místo
Kristýna Slouková_3.místo
Michala Křepelková_7.-15.místo(postup)



2013

25.5. MČR Praha

Kategorie 8-10let
finalistka_Eliška Slámová

Kategorie 11-13let
finalistka_Tereza Zbořilová

Kategorie 14-16let
VÍTĚZ_LUCIE RYŠŤÁKOVÁ 1.MÍSTO !!!
finalistka_Dominika Zbořilová

Kategorie 17 a víc
finalistka_Michaela Křepelková

11.5. Ostrava_postup na MČR_Individual_Trophy

Kategorie 8-10let
postup_Eliška Slámová, Nikola Valentová

Kategorie 11-13
postup_Tereza Zbořilová 5.místo, Karolína Ohlídalová 6.místo, Tereza Žáková, Anita Maráková, Tereza Vepřeková, Veronika Radičová, Andrea Olejníčková, 7.-15.místo

Kategorie 14-16let
postup_Lucie Ryšťáková 4.místo, Markéta Lisická, Monika Šimanská, Petra Křupková, Adéla Čečmanová, Dominika Zbořilová, Ivana Střelcová

2012

 

 

25.11. Moravské Budějovice


Adélka Krebsová 6.místo, Tereza Krebsová 4.místo, Pavla Bošková 7.místo, Míša Křepelková 7.místo


Kategorie 17 a víc

PROFI_Veronika Zemánková 3.místo

26.5. Mistrovství ČR Praha

V sobotu 26.5. proběhlo v Praze ve sportovní hale Petřiny - jih finále MČR SAMC a Individual Trophy. Z 5-ti postupových kol, která se uskutečnila v průběhu 1. poloviny roku (Náchod, České Budějovice, Praha, Plzeň, Ostrava) se závodníci nominovali na MČR.

MČR se zúčastnilo celkem 191 závodníků ve 4 věkových kategorií.

Z našeho klubu se nominovalo celkem 16 závodnic.

KATEŘINA VÍTOVÁ se v kategorii 14 - 16 let stala Mistryní ČR

LUCIE ŘYŠŤÁKOVÁ skončila v kategorii 11 - 13 let na 2. místě

TEREZA ZBOŘILOVÁ skončila v kategorii 8 - 10 let na 5. místě


Další finalistky:

Anita Maráková kategorie 8 - 10 let

Michaela Křepelková a Veronika Zemánková kategorie 17 a víc neprofi

2011

Na letošní Mistrovství ČR v SAMC se z našeho klubu kvalifikovalo celkem 24 závodnic. Závodnice se zúčastnily postupových kol v Ostravě a v Brně.

26.11. Brno nepostupový SAMC

21.5. Mistrovství ČR Praha

Letošní MČR proběhlo jako vůbec nejúspěšnější v historii našeho klubu. Takový počet finalistek a medailových umístění jsme ještě nezaznamenali, celkem 11 závodnic se dostalo do finále MČR.

Tereza Soldánová se v obrovské konkurenci stala Mistryní ČR v kategorii 11 – 13 let, Kateřina Vítová se stala vícemistryní v kategorii 14 – 16 let.

Já sama jsem letos již nezávodila, byla jsem pozvána jako lektor pro kategorii 11 – 13 let a rozhodčí pro kategorii Individual Trophy Profi nad 17 let.

8 – 10 let (64 závodnic)
5. Tereza Kočařová
Finalistka: Tereza Žáková
11 – 13 let (75 závodnic)
1. Tereza Soldánová, 4. Lucie Ryšťáková, 6. Ivana Střelcová
Finalistky: Veronika Vehovská, Petra Křupková
14 – 16 let (52 závodnic)
2. Kateřina Vítová
Další finalistka: Kristýna Slouková
Kategorie 17 a víc v Individual Trophy neprofi se zúčastnila Veronika Zemánková a Michaela Křepelková (postoupila do finále).

17.4. Brno

8 – 10 let
2. Anita Maráková, 6. Tereza Zbořilová

11 – 13 let
1. Tereza Soldánová, 3. Petra Křupková, 4. Markéta Lisická

14 – 16 let
2. Veronika Kočařová, 3. Michaela Ježková
Finalistka: Michaela Dostálová

3.4. Ostrava

8 – 10 let
3. Zuzana Kučerová, 6. Tereza Kočařová
Finalistky: Veronika Radičová, Tereza Krebsová, Andrea Olejníčková, Tereza Žáková

11 – 13 let
3. Ivana Střelcová, 4. Tereza Vepřeková, 5. Lucie Ryšťáková
Finalistka Veronika Vehovská

14 – 16 let
1. Kateřina Vítová
Finalistky: Kristýna Slouková, Hana Hornischerová

17 a více let
3. Veronika Zemánková, 5. Michaela Křepelková, 6. Eva Gartnerová
Finalistka: Veronika Nesvadbíková

2010

Na MČR se v tomto roce kvalifikovalo celkem 28 závodnic.

Po roce 2008 a 2009, kdy jsme získaly mistrovské tituly, nás výsledky tohoto roku trochu zklamaly, ale o to víc jsme zabraly následující rok.

Závodnice se zúčastnily postupových kol v Ostravě a v Brně.

22.5. Mistrovství ČR Praha

8 – 10 let (82 závodnic)
Finalistka Tereza Vepřeková

11 – 13 let (83 závodnic)
Finalistka Tereza Soldánová

14 – 16 let (58 závodnic)
4. Kateřina Vítová

17 a více let Individual Trophy
Profi: 3. Pavlína Radičová
Neprofi: 5. Kristýna Švejcarová

1.5. Brno

8 – 10 let
1. Tereza Kočařová, 2. Sára Hrabalová
Finalistky: Veronika Radičová, Petra Salingerová a Viktorie Vinklerová.

11 – 13 let
1. Michaela Ježková, 5. Veronika Kočařová, 6. Lucie Ryšťáková
Finalistky: Petra Křupková, Markéta Lisická a Michaela Dostálová.

14 – 16 let
1. Veronika Hanáková, 6. Nikola Kočařová

20.3. Ostrava

8 – 10 let
1. Tereza Vepřeková, 4. Tereza Škantárová, 5. Zuzana Kučerová

11 – 13 let
3. Kristýna Slouková
Finalistky: Ivana Střelcová, Hana Hornischerová, Veronika Vehovská, Tereza Soldánová

14 – 16 let
3. Kateřina Vítová, 4. Lucie Svozilová

17 a více let
1. Kristýna Švejcarová
Finalistky: Veronika Zemánková, Renata Dvořáková, Eva Gartnerová.

2009

Na MČR se v tomto roce kvalifikovalo celkem 24 závodnic.

18.10. Nepostupový SAMC BRNO

Tato soutěž byla rozdělena na basic (začínající) a závodníky.

8 – 10 let
Basic: 2. Petra Haplová
Závodníci: 1. Tereza Vepřeková, 2. Lucie Ryšťáková, 3. Ivana Střelcová
Finalistka: Tereza Škantárová

11-13 let
Závodníci: 1. Michaela Ježková
Finalistky: Kristýna Slouková, Markéta Lisická, Adéla Bednářová, Michaela Dostálová, Nikola Kočařová

14 – 16 let
Basic: finalistky Veronika Nesvadbíková, Andrea Weberová
Závodníci: 4. Lucie Svozilová, 5. Renata Dvořáková
Finalistka: Tereza Páclová

17 a více let
Finalistky: Veronika Zemánková a Michaela Křepelková

22.5. Mistrovství ČR Praha

8 – 10 let (89 závodnic)
6. Lucie Ryšťáková, 9. Petra Křupková

14 – 16 let (71 závodnic)
Finalistka Tereza Páclová

17 a víc Individual Trophy
Neprofi finalistky: Monika Křupková, Michaela Křepelková

Kategorie profi pět profi finalistů potom lektoruje finálové kolo, kde se hodnotí nejen technika, schopnost zachycení předvedeného, výraz a vzhled, ale i metodika učení a vedení lekce.

Pro letošní rok jsem se stala Mistryní České republiky s obrovským náskokem 130,7 bodů před druhou Lucií Čadanovou (Fit Fun Ostrava 107,8 bodů) a třetí Monikou Krajčovou (Fitness klub Olgy Šípkové 99,7 bodů).

V prosinci jsem reprezentovala Českou republiku na Mistrovství světa, které se konalo na karibském ostrově Martinique, kde jsem těsně přišla o medailové umístění a získala jsem bramborové 4. místo.

Od roku 2010 se Mistrovství světa v této kategorii již nekoná.

1.5. Brno

8 – 10 let
Finalistka Viktorie Vinklerová

11 – 13 let
1. Kateřina Vítová, 2. Kristýna Slouková, 4. Tereza Soldánová, 5. Adéla Bednářová

19.4. Olomouc

8 – 10 let
1. Veronika Vehovská, 2. Petra Křupková, 3. Adéla Baráková, 4. Ivana Střelcová, 5. Lucie Ryšťáková
Finalistky: Tereza Škantárová, Tereza Vepřeková, Veronika Radičová, Tereza Kočařová, Zuzana Kučerová

11-13 let
3. Michaela Ježková, 6. Veronika Kočařová
Finalistky: Hana Hornischerová, Barbora Hubáčková

14 – 16 let:
Finalistky: Lucie Svozilová, Tereza Páclová, Nikola Došlíková, Veronika Hanáková
 
zumba
NOVINKY
Bazárek dresů a obuvi

Rozjíždíme bazárek závodních dresů a obuvi, více zde http://www.akprprostejov.cz/cz/m/bazarek/


Sledujte nás na Instagramu

odkaz na videa

Odkaz na fotky

Archiv novinek
Zasílání novinek