Výsledky - Sportovní a gymnastický aerobik

2019

11.5.-12.5. Pohár federací 2.kolo Praha

kategorie AG2 dance
2.místo Radičová, Nenálová, Zbořilová, Protivánková, Slámová, Střelcová

kategorie AG2 IW
8.místo Martina Střelcová

kategorie AG2 Tr
5.místo Protivánková, Slámová, Střelcová

kategorie ND IW
6.místo Eliška Vyhlídalová

kategorie ND MP
1.místo Dalibor Tománek a Nikola Foukalová

kategorie ND team Tr
1.místo Grulichová, Tylová, Vláčilíková

kategorie Senior IW
7.místo Radičová Veronika
11. Císařová Nela

kategorie Senior Tr
3.místo Radičová, Císařová, Ryšťáková

16.3.-17.3. Pohár federací 1. kolo Nové Zámky Slovensko

kategorie ND IW
5. místo Eliška Vyhlídalová
13. místo Nikola Foukalová
14. místo Nikola Grulichová
44. místo Koblížková Anežka
48. Kateřina Taršinská

kategorie ND MP
1.místo Dalibor Tománek a Nikola Foukalová

kategorie ND Trio
3.místo Eliška Vyhlídalová, Kateřina Taršinská a Anežka Koblížková

kategorie AG1 trio
12.místo Gečnuková Agáta, Vepřeková Kateřina, Tománková Linda

kategorie AG2 dance
3.místo ve složení Slámová, Dittmannová, Nenálová, Zbořilová, Střelcová, Protivánková

kategorie AG2 IW
6.místo Střelcová Martina
13.místo Slámová Eliška

kategorie AG2 Trio
3.místo Slámová, Střelcová, Protivánková

kategorie Seniors IW
9.místo Radičová Veronika
10.místo Císařová Nela

kategorie Seiors Tr
3.místo Radičová, Císařová, Ryšťáková

8.3.-10.3. Czech Aerobic Open Praha

kategorie ND MP
2.místo Tománek Dalibor a Foukalová Nikola

kategorie AG IW
11.místo Střelcová Martina
29.místo Slámová Eliška

kategorie ND Tr
13.místo Koblížková, Taršinská, Vyhlídalová

kategorie Senior IW
17. Radičová, 18. Císařová

kategorie AG2 dance
3.místo Dittmannová, Nenálová, Zbořilová, Slámová, Střelcová, Protivánková

kategorie AG2 Tr
2.místo Protivánková, Střelcová, Slámová

kategorie ND Team Tr
2.místo Lucie Tylová, Vendula Vláčilíková, Nikola Grulichová

kategorie Senior Tr
4.místo Radičová, Císařová, Ryšťáková

8.3.-10.3. Mistrovství ČR Praha

kategorie AG2 IW
5.místo Martina Střelcová

kategorie ND IW
5.místo Eliška Vyhlídalová
8.místo Nikola Grulichová
15.místo Nikola Foukalová

kategorie ND MP
1.místo Dalibor Tománek a Nikola Foukalová

kategorie ND Tr
2.místo Koblížková, Taršinská,Vyhlídalová

kategorie Senior IW
6.místo Radičová Veronika
7.místo Císařová Nela

2018

9.3.-11.3. 12th Czech Aerobic Open Zlín, MČR v gymnastickém aerobiku

AG1 IW
9. Eliška Slámová
20. Natálie Protivánková

AG2
10.Martina Střelcová
12.Veronika Radičová

ND IW
2. Eliška Vyhlídalová

SENIORS IW
6. Lucie Ryšťáková

2015

12.12.-13.12. 4.kolo Poháru federací Praha

kategorie ND jednotlivci (11-13 let)
4.místo Slámová Eliška

kategorie ND trio
2.místo ve složení Slámová Eliška, Ševčíková Barbora, Protivánková Natálie

kategorie AG 2 Team
1.místo ve složení Radičová Veronika, Vepřeková Tereza, Ryšťáková Lucie

3.10.-4.10. Mezinárodní Mistrovství ČR Liberec

jednotlivci kategorie ND
4.místo Eliška Slámová


trio kategorie ND
3.místo
ve složení: Eliška Slámová, Barbora Ševčíková, Natálie Protivánková

26.9. Pohár federací Nové Zámky Slovensko

jednotlivci kategorie ND (8-11 let)
4.místo Eliška Slámová


trio kategorie ND
2.místo
Eliška Slámová, Barbora Ševčíková, Natálie Protivánková

30.5.-31.5. Pohár federací Prešov

jednotlivci kategorie ND (8-11 let)

5.místo Eliška Slámová


trio kategorie ND

2.místo !! Gratulujeme !
ve složení : Eliška Slámová, Barbora Ševčíková a Natálie Protivánková

28.3.-29.3. Pohár federací Brno 1.kolo

jednotlivci kategorie ND (8-11let)
4.místo Eliška Slámová

trio
4.místo ve složení: Eliška Slámová, Barbora Ševčíková, Natálie Protivánková

jednotlivci kategorie AG1 (12-14 let)
36.místo Martina Střelcová

2014

30.11. Pohár federací Bratislava 4. kolo

jednotlivci
13.místo Eliška Slámová

trio
6.místo ve složení: Eliška Slámová, Martina Střelcová, Julie Sobotová

4.10. Pohár federací Liberec

kategorie ND (9-11let) - 11. místo Eliška Slámová

29.3.-30.3. Pohár federací Brno 1.kolo


jednotlivci
16.místo Eliška Slámová

trio
7.místo ve složení: Natálie Protivánková, Martina Střelcová, Julie Sobotová

15.3.-16.3. Mistrovství ČR Zlín

16.místo Eliška Slámová

2013

1.6. Nitra

Eliška Slámová 21.místo

27.4. Ostrava

Eliška Slámová 3.místo

2011

13.11. České Budějovice Aquilla Aerobic and Dance 2011

(step děti a kadet)

6.11. Havlíčkův Brod Aquilla Aerobic and Dance 2011

(step děti a kadet)

5.11. Praha Basic Cup

(jen step kadet)

30.9.-2.10. Mistrovství ČR Praha Aquilla Aerobic and Dance 2011

Soutěž ve sportovním aerobiku, FISAF fitness teamech pro všechny věkové kategorie, semifinále a finále

2009

30.5. BASIC CUP PRAHA

Kadet tým 4. místo z 17 týmů

Kadet ženy:
Michaela Ježková 7. místo ze 42 závodnic
Kristýna Slouková 15. místo ze 42 závodnic

16.5.-17.5. AQUILA AEROBIC CUP MLADÁ BOLESLAV

Kadet tým 7. místo z 22 týmů
Kadet ženy: Kristýna Slouková 19. místo ze 35 závodnic

4.4.-5.4. AQUILA AEROBIC CUP KLADNO

Kadet tým 7. místo z 23 týmů
Kadet ženy: Michaela Ježková 7. místo ze 29 závodnic

2008

1.11.-2.11. AQUILA AEROBIC CUP LUHAČOVICE

Kadet tým 7. místo

4.10. AQUILA AEROBIC CUP KLADNO

Kadet tým 10. místo

31.5. BASIC CUP PRAHA

Kadet tým 3. místo
Děti tým 11. místo

18.5. AEROBIC AND DANCE FESTIVAL KLADNO

Kadet tým 10. místo

29.3.-30.3. AQUILA AEROBIC CUP BRNO

Kadet tým 7. místo
 
zumba
NOVINKY
VYSTOUPENÍ PRO RODIČE a závěrečná párty

Odkaz na facebook

Bazárek dresů a obuvi

Rozjíždíme bazárek závodních dresů a obuvi, více zde http://www.akprprostejov.cz/cz/m/bazarek/


Sledujte nás na Instagramu

odkaz na videa

Archiv novinek
Zasílání novinek