Výsledky - Fitness step

2014

5.10. Pohár Federací Liberec

AG2 step tým - 1. místo

30.3. Pohár Federací Brno

AG2 step tým - 1.místo

16.3. Czech Aerobic Open Cup Zlín


Mistrovství ČR

AG1 - děti (12-14let) 1. místo
ve složení: Natálie Kaprálová, Tereza Krebsová, Anita Maráková, Andrea Olejníčková, Veronika Radičová, Ivana Večerková, Tereza Zbořilová

AG2 - dívky (15-17 let) 1.místo
ve složení:Karolína Ohlídalová, Adéla Čečmanová, Markéta Lisická, Lucie Ryšťáková, Ivana Střelcová, Tereza Vepřeková, Kristýna Slouková, Tereza Soldánová

Mezinárodní Mistrovství ČR

AG1 - 3.místo
AG2 - 3.místo

2013

Složení týmů

STEP DĚTI:

  • Tereza Zbořilová
  • Anita Maráková
  • Andrea Olejníčková
  • Sára Hrabalová
  • Tereza Žáková
  • Tereza Krebsová

 

STEP KADETKY:

  • Karolína Ohlídalová
  • Adéla Čečmanová
  • Lucie Ryšťáková
  • Zuzana Kučerová
  • Veronika Radičová
  • Vernika Vehovská
  • Tereza Vepřeková
  • Markéta Lysická
  • Ivana Střelcová

 

24.11. Zlín

Step Kadetky - 1.místo

ve složení - Čečmanová, Kučerová, Lisická, Ohlídalová, Radičová, Ryšťáková, Střelcová, Vepřeková

4.10.-5.10. MČR a MMČR_4.-5.10.2013_Praha

step děti_1.místo a titul Mistři ČR

kadetky_1.místo a titul Mistři ČR a 2.místo na Mezinárodním MČR (před námi Ukrajinky)

1.6. Nitra

Kadeti 2.místo

24.3. Brno

děti 1.místo
kadeti 1.místo

2012

4.11. Step děti_České Budějovice

2.MÍSTO !!!

Tereza Zbořilová, Sára Hrabalová, Andrea Olejníčková, Tereza Žáková, Tereza Krebsová, Anitka Maráková

16.6. Step děti_Havlíčkův Brod

1.MÍSTO !!!

Tereza Zbořilová, Sára Hrabalová, Andrea Olejníčková, Tereza Žáková, Tereza Krebsová, Anitka Maráková

2011

Složení step týmů:

Děti 8 – 10 let: Andrea Olejníčková, Anita Maráková, Zuzana Kučerová, Sára Hrabalová, Tereza Žáková, Tereza Kočařová a Veronika Radičová.

Kadet 11 – 13 let: Adéla Baráková, Markéta Lisická, Veronika Vehovská, Tereza Škantárová, Ivana Střelcová, Tereza Soldánová, Tereza Vepřeková a Lucie Ryšťáková

Junior 14 – 16 let: Kristýna Slouková, Adéla Bednářová, Michaela Dostálová, Nikola Kočařová a Hana Hornischerová.

Tým juniorek se připravuje na nově vytvořené B – soutěže, na které se chystá v letošní podzimní sezoně.

22.5. BASIC CUP PRAHA

Kadet 3. místo

8.4.-10.4. AQUILA AEROBIC CUP BRNO

Děti 4. místo
Kadet 7. místo

26.3.-27.3. AQUILA AEROBIC CUP KLADNO

Děti 3. místo
Kadet 8. místo

2010

Složení step týmů:

Děti 8 – 10 let: Zuzana Kučerová, Sára Hrabalová, Tereza Kočařová, Tereza Vepřeková, Tereza Škantárová, Ivana Střelcová, Viktorie Vinklerová a Veronika Radičová.

Kadet 11 – 13 let: Adéla Baráková, Markéta Lisická, Veronika Vehovská, Tereza Soldánová, Barbora Hubáčková, Hana Hornischerová, Veronika Kočařová a Lucie Ryšťáková

Junior 14 – 16 let: Adéla Bednářová, Michaela Dostálová, Nikola Kočařová, Veronika Hanáková, Tereza Páclová a Nikola Došlíková

Senior 17 a víc: Monika Křupková, Michaela Křepelková, Veronika Zemánková, Eva Buriánová, Lucie Cetkovská a Renata Dvořáková

6.11. BASIC CUP PRAHA

Senior 1. místo

31.10. AQUILA AEROBIC CUP HAVLÍČKŮV BROD

Děti 3. místo
Kadet 4. místo

2.10.-3.10. AQUILA AEROBIC CUP ČESKÉ BUDĚJOVICE

Děti 3. místo

22.5.-23.5. BASIC CUP PRAHA

Kadet 2. místo
Junior 1. místo

15.5.-16.5. FINÁLE MISTROVSTVÍ ČR MLADÁ BOLESLAV

Děti 3. místo

9.5. SEMIFINÁLE MISTROVSTVÍ ČR BRNO

Děti 3. místo
Kadet 8. místo

9.4.-11.4. AQUILA AEROBIC CUP LUHAČOVICE

Děti 3. místo
Kadet 8. místo

2009

Složení step týmů:

Děti 8 – 10 let: Tereza Vepřeková, Tereza Škantárová, Ivana Střelcová, Adéla Baráková, Markéta Lisická, Veronika Vehovská, Tereza Soldánová, Lucie Ryšťáková a Veronika Radičová.

Kadet 11 – 13 let: Barbora Hubáčková, Hana Hornischerová, Veronika Kočařová, Nikola Kočařová, Kateřina Vítová, Michaela Dostálová a Adéla Bednářová

Junior 14 – 16 let: Veronika Hanáková, Tereza Páclová, Nikola Došlíková, Lucie Svozilová, Žaneta Sekaninová, Monika Křupková, Lucie Cetkovská a Renata Dvořáková

7.11. AQUILA AEROBIC CUP ZLÍN

Junior 5. místo

1.11. AQUILA AEROBIC CUP ČESKÉ BUDĚJOVICE

Děti 3. místo

3.10.-4.10. FINÁLE MISTROVSTVÍ ČR PRAHA

Junior 6. místo
Děti 1. místo….JSME MISTŘI!!!!

26.9.-27.9. SEMIFINÁLE MISTROVSTVÍ ČR SEDLČANY

Junior 6. místo
Děti 1. místo

30.5. BASIC CUP PRAHA

Junior 3. místo

16.5.-17.5. AQUILA AEROBIC CUP MLADÁ BOLESLAV

Děti 4. místo

4.4.-5.4. AQUILA AEROBIC CUP KLADNO

Děti 2. místo
Junior 5. místo
Kadet v základním kole 8. místo, do dalších kol nenastoupily - zranění

2008

Složení step týmů:

Děti 8 – 10 let: Ivana Střelcová, Adéla Baráková, Markéta Lisická, Tereza Soldánová, Lucie Ryšťáková, Veronika Kočařová, Sandra Nakládalová

Kadet 11 – 13 let: Barbora Hubáčková, Hana Hornischerová, Nikola Kočařová, Kateřina Vítová, Adéla Bednářová, Tereza Páclová, Nikola Došlíková, Tereza Fialová, Lucie Svozilová a Veronika Hanáková

Junior 14 – 16 let: Žaneta Sekaninová, Monika Křupková, Lucie Cetkovská, Tereza Králová, Klára Procházková, Barbora Volfová, Michaela Křepelková a Veronika Zemánková

1.11.-2.11. AQUILA AEROBIC CUP LUHAČOVICE

Kadet 3. místo

4.10. Kadet 3. místo

Děti 1. místo
Kadet 4. místo

31.5. BASIC CUP PRAHA

Junior 2. místo

17.5.-17.5. AEROBIC AND DANCE FESTIVAL KLADNO

Děti 3. místo
Kadet 7. místo
Junior 6. místo

12.4.-13.4. MISTROVSTVÍ ČR PRAHA

Děti 2. místo
Kadet 6. místo

4.4. AQUILA AEROBIC CUP HAVLÍČKŮV BROD

Děti 2. místo
Kadet 6. místo
Junior 9. místo

29.3.-30.3. AQUILA AEROBIC CUP BRNO

Děti 2. místo
Kadet 6. místo
Junior 7. místo
 
zumba
NOVINKY
Bazárek dresů a obuvi

Rozjíždíme bazárek závodních dresů a obuvi, více zde http://www.akprprostejov.cz/cz/m/bazarek/


Sledujte nás na Instagramu

odkaz na videa

Odkaz na fotky

Archiv novinek
Zasílání novinek